Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
12 października
2013
Miasto: Warszawa
Organizator: CareerCon

Targi dla specjalistów szansą na szybką karierę. Warszawa (październik 2013)

Typ wydarzenia: Targi pracy

Znasz dobrze język angielski?

Masz juz pierwsze doświadczenie i chcesz nadać swojej karierze dynamicznego tempa?

Poszukujesz nowych wyzwań?

Jesteś gotów na współpracę z liderami rynku?


Jeśli choć na jedno z powyższych pytań Twoja odpowiedź brzmi ''TAK'', to chcielibyśmy zaprosić Cię na kolejną edycję prestiżowych targów rekrutacyjnych dedykowanych branży finansów. Na Targach Kariera w Finansach i Bankowości otrzymasz niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym do największych międzynarodowych firm.


Co wyróżnia Targi organizowane przez firmę CareerCon od pozostałych targów pracy?


Jedną z najważniejszych różnic jest to, że wystawcy już podczas targów rozpoczynają procesy rekrutacyjne, więc jeżeli zależy Ci na czasie i chcesz zapoznać się z ofertą najlepszych pracodawców, to nasze Targi są idealnym rozwiązaniem! Tego jednego dnia to firmy przyjadą do Ciebie, a rekruterzy znajdą czas, by swobodnie porozmawiać z Tobą przy filiżance pysznej kawy. 12 października w Warszawie będziesz mógł spotkać się z przedstawicielami firm m. in.:


· RBS;

· CBRE;

· Citi;

· Experis Finance;

· Gothaer TU.


Wyżej wymienione firmy poszukują pracowników z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego. Doświadczenie w branży finansowo-bankowej oraz znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem.


Na co jeszcze możesz liczyć biorąc udział w Targach Kariera w Finansach i Bankowości?


Targi pracy to okazja do wysłuchania ciekawych prelekcji specjalistów z branży finansów, które poprowadzi między innymi firma BPP, będąca liderem edykacji finansowej w Wielkiej Brytanii. Podczas targów organizowane są również szkolenia z zakresu kompetencji miękkich, które pomagają poprawić zdolności interpersonalne oraz podnoszą Wasze kwalifikacje na rynku pracy.


Na najbliższej edycji będzie mogli wiąć udział  m.in. w prelekcjach:


Daniela Bormana - „Emisja głosu a wizerunek”

Piotra Miernika - Zbuduj markę osobistą i wygrywaj na rynku pracy”

Józefa Kajty - „Gdy przychodzi wiatr jedni budują mury, inni wiatraki...Jak przetrwać w czasie gdy jedyną stałą jest zmienność”


Dodatkowo można będzie uczestniczyć w warsztatach językowych. Wszystko to zupełnie BEZPŁATNIE. Udział w takich szkoleniach można z powodzeniem wpisać do CV. Na uczestników Targów czeka także wiele atrakcyjnych nagród ufundowanych przez partnerów wydarzenia.

12.10.2013 WARSZAWA – The Westin Warsaw ****, Al. Jana Pawła II 21

Szczegóły na: http://careercon.pl/karierawfinansach/warszawa

Rejestracja online: http://careercon.pl/karierawfinansach/warszawa/rejestracja (wymagana)

Kontakt
The Westin Warsaw, Al. Jana Pawła II 21, Warszawa
Warszawa