Temat tygodnia
Zobaczcie, jak pokolenie Z widzi siebie w roli księgowych i jakie ma oczekiwania.
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wydarzenie archiwalne
4 marca
do 5 marca
2015
Miasto: Katowice
Organizator: HRM Institute

Wiosenne Targi Kariery na Uniwersytecie Jagiellońskim i Uniwersytecie Śląskim

Typ wydarzenia: Targi pracy

Po trudach sesji i zimowym odpoczynku nadchodzi czas rozglądania się za ofertami pracy, praktyk lub staży. Warto sprawdzić, jakie propozycje mają pracodawcy i porozmawiać z nimi o tym, jak wygląda ścieżka kariery w ich firmie. W tym celu najlepiej wybrać się na Targi Kariery na Uniwersytecie Jagiellońskim 04.03.2015 i na Uniwersytecie Śląskim 05.03.2015.

Już po raz kolejny zapraszamy studentów i absolwentów do zapoznania się ofertami pracy, praktyk i staży czołowych firm z regionu i i ogólnopolskich podczas Krakowskich Targów Kariery na Uniwersytecie Jagiellońskim i Śląskich Targów Kariery na Uniwersytecie Śląskim.

Targi Kariery na UJ i UŚ są okazją do lepszego poznania firm, z którymi studenci wiążą zawodowe plany. Tylko tu mają możliwość porozmawiania z pracodawcami przy „okrągłym stole”, gdzie, w kilkuosobowym gronie i w spokojnej atmosferze mogą zapytać o wszystkie interesujące szczegóły, dotyczące pracy w danej firmie.

Targi Kariery na UJ i UŚ to również okazja do sprawdzenia dokumentów rekrutacyjnych w CV Point, wzięcia udziału w warsztatach i prezentacjach, a także do udziału w konkursach i loteriach.

Zapraszamy do rejestracji - każdy, kto przyjdzie na Targi z wydrukowanym biletem, bierze udział w losowaniu nagród. Nagroda główna - bon o wartości 200,00 zł do wydania w ulubionej knajpce.

Rejestracja »

Krakowskie Targi Kariery na Uniwersytecie Jagiellońskim

Wydział Zarządzania i Komunikacji Społecznej , Kampus UJ, ul. Łojasiewicza 4, Kraków

TERMIN: 04 marca 2015 roku, godz. 10.00-15.00

Strona wydarzenia »

Śląskie Targi Kariery na Uniwersytecie Śląskim

Nowa lokalizacja! Wydział Filologiczny w Sosnowcu, ul Grota - Roweckiego 5, Sosnowiec

TERMIN: 04 marca 2015 roku, godz. 10.00-15.00

Strona wydarzenia »