Goldman Recruitment
Data aktualizacji: 2024-03-29
Technolog
Nr ref. 182/3/2024/DM/23
Janow Podlaski
Analiza, Inżynieria
polski
Praca hybrydowa
Technolog

www.goldmanrecruitment.pl

Dla naszego Klienta, producenta z branży food poszukujemy osoby na stanowisko Technologa.

Technolog

Technolog

Miejsce pracy: Janow Podlaski

Wymagania:
  • analiza i doskonalenie procesu technologicznego,
  • inicjowanie projektów inwestycyjnych mających na celę poprawę efektywności,
  • wsparcie w rozwijaniu i wdrażaniu nowych technologii i wdrożeń,
  • analiza obecnych oraz opracowywanie nowych parametrów procesów technologicznych,
  • testowanie i akceptacja nowych surowców na produkcji poprzez ocenę laboratoryjną oraz prowadzenie prób technologicznych,
  • kontrola technologicznych punktów pomiarowych i dokumentacji procesowej,
  • weryfikacja receptur oraz specyfikacji surowcowych, wyrobów gotowych, wyrobów produkcji usługowej celem poszukiwania oszczędności,
  • dostosowanie specyfikacji surowców i komponentów do procesu produkcyjnego,
  • konfiguracja maszynowa oraz parametryzacja dla procesu produkcyjnego.
Obowiązki:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe z zakresu inżynierii produkcji bądź technologii żywności,
  • minimum dwa lata doświadczenia w obszarze produkcji spożywczej oraz kontroli procesu na podobnym stanowisku, (preferowane – płatki śniadaniowe, musli, bakalie, ciastka),
  • wiedza technologiczna z zakresu pracy maszyn i urządzeń w przemyśle spożywczym oraz doboru surowca,
  • wiedza z zakresu przemian fizyko-chemicznych zachodzących podczas procesów technologicznych,
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu higieny i dobrych praktyk produkcyjnych,
  • znajomość programów komputerowych: SAP oraz MS Office,
  • wysokie umiejętności interpersonalne: komunikatywność, otwartość,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • umiejętność analitycznego myślenia oraz rozwiązywania problemów.
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • znakomite możliwości rozwoju oraz zdobycie doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów,
  • benefity dodatkowe np. opiekę medyczną i możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego,
  • zniżki na firmowe produkty i usługi,
  • spotkania integracyjne.
Forma zatrudnienia
Umowa o pracę
Wymiar godzin
Pełny etat
Poziom stanowiska
Specjalista
Języki
polski