Alior Bank
Alior Bank
 
adres:
ul. Łopuszańska 38d
02-232 Warszawa
 

telefon:
(+48) 22 555 23 23
 
 

Alior Bank

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny i jedna z najbardziej nowoczesnych i innowacyjnych instytucji finansowych w Polsce. To miejsce dla ludzi, którzy mają pomysły i odwagę biznesową, by wyznaczać nowe standardy bankowości.

 

Wśród instytucji finansowych wyróżnia nas niezwykła kultura organizacyjna, wyrażająca się poprzez bezpośrednią komunikację, dynamikę działania, autonomię w pracy i realne możliwości wpływu na działanie firmy.

 

Dynamiczny wzrost Alior Banku i zmiany zachodzące na rynku usług bankowych stwarzają wiele możliwości zdobywania ciekawych doświadczeń i wchodzenia w nowe role. Szeroki zakres i stały rozwój oferty produktowej skierowanej do Klientów Banku zapewnia różnorodne możliwości pracy i rozwoju dla profesjonalistów z wielu dziedzin biznesu. Do współpracy zapraszamy zarówno doświadczonych specjalistów, jak i osoby, które rozpoczynają swoją karierę i chcą rozwijać się z Alior Bankiem.

 

Biura Centrali zlokalizowane są w Warszawie, Krakowie i Gdańsku, a możliwości pracy obejmują m.in.:

 • Biuro Maklerskie;
 • Rachunkowość i Finanse;
 • Windykacja;
 • Audyt i Controlling;
 • Operacje Bankowe;
 • Zarządzanie Ryzykiem;
 • Infolinia;
 • IT/Rozwój Oprogramowania.

 

W ogólnopolskiej sieci oddziałów zatrudniamy bankierów specjalizujących się w sprzedaży produktów kredytowych, depozytowych, inwestycyjnych i hipotecznych dla klientów indywidualnych i biznesowych.

 

TRZY KROKI DO PRACY W ALIOR BANKU

 1. Zgłaszasz się w odpowiedzi na wybrane ogłoszenie lub przesyłasz swoje CV na adres rekrutacja@alior.pl. My analizujemy Twój profil zawodowy w odniesieniu do wymagań stanowiska.
 2.  Zapraszamy Cię na rozmowę kwalifikacyjną z rekruterem: przez telefon, Skype lub na spotkanie w naszym biurze. Oceniamy Twoją motywację, predyspozycje interpersonalne oraz umiejętności zawodowe.
 3. Zapraszamy Cię na spotkanie z przyszłym przełożonym. Na wybranych stanowiskach możliwe są dodatkowe testy merytoryczne.

Biura:

ul. Piastowska 7

80-332 Gdańsk

 

ul. Miłkowskiego 3

30-349 Kraków

 

ul. Pilotów 2

31-462 Kraków

Temat pod lupą
Artykuł sponsorowany

Fungible skills, czyli coś więcej niż profesjonalne kwalifikacje i doświadczenie

Cztery podstawowe umiejętności, które pozwolą osiągnąć sukces na każdym stanowisku pracy.

Więcej artykułów
Awanse
Andrzej Lachowski

Andrzej Lachowski nowym Partnerem Zarządzającym w Deloitte

Nowym Partnerem Zarządzającym w Dziale Konsultingu Deloitte w Polsce jest Andrzej Lachowski.

Więcej awansów
Wydarzenie tygodnia

Odpowiedzialny audyt w odpowiedzialnej organizacji. Konferencja Jubileuszowa IIA Polska

Na Konferencji Jubileuszowej IIA Polska spotkają się wybitni prelegenci, przedstawiciele sektora prywatnego, publicznego, finansowego i IT, aby dyskutować o odpowiedzialnym działaniu organizacji oraz roli, jaką może w tym procesie odegrać audyt wewnętrzny

Więcej wydarzeń
UE