Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Adam Mariuk nowym Partnerem Zarządzającym w Deloitte

Adam Mariuk od 1 czerwca jest Partnerem Zarządzającym Działem Doradztwa Podatkowego i Prawnego Deloitte w Polsce.
Kategoria: Awanse
05.06.2019

Adam Mariuk na stanowisku zastąpił Krzysztofa Moczulskiego, który teraz skupi się na swojej drugiej dotychczasowej funkcji – odpowiedzialności za Doradztwo Podatkowe i Prawne w Europie Środkowej. Adam Mariuk pokieruje zespołem podatkowo-prawnym, który posiada biura w 9 miastach Polski. 

– Jestem pewien, że Adam z pełnym sukcesem będzie kontynuował dzieło Krzysztofa w dalszym rozwoju i umocnieniu pozycji Tax and Legal Deloitte na rynku – mówi Marek Metrycki, Partner Zarządzający Deloitte w Polsce. – Połączenie merytorycznej wiedzy i znajomości przepisów z technologią to dziś największe wyzwanie dla działów doradztwa podatkowego i prawnego – dodaje Marek Metrycki.

Adam Mariuk związany jest z firmą doradczą Deloitte od piętnastu lat. Jako Partner w Dziale Doradztwa Podatkowego przez ostatnie osiem lat wspierał klientów w obszarach związanych m.in. z obsługą pracowników oddelegowanych i doradztwem dla pracodawców w kontekście podatku dochodowego od osób fizycznych. Adam Mariuk jest absolwentem prawa na Uniwersytecie Śląskim, specjalistą w zakresie ubezpieczeń społecznych, prawa pracy oraz podatku dochodowego od osób fizycznych. Zajmuje się również kwestiami opodatkowania zysków kapitałowych oraz przychodów uzyskiwanych z planów akcyjnych. Jest autorem licznych publikacji, w których omawia kwestie podatku dochodowego od osób fizycznych w Polsce.

Źródło: materiały prasowe. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również