Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wiadomości
Robotyzacja w Nordea, czyli co roboty mają do roboty
O tym, jak powstał koncept robotyczny w banku Nordea, jakie zadania już teraz wykonują roboty oraz jakie umiejętności pracowników są w cenie w związku z automatyzacją opowiada Agnieszka Belowska-Gosławska, Head of Robotics w Nordea.

Opublikowane: 06.08.2020
Autor: Agnieszka Belowska-Gosławska

Wiadomości
FinTech Challenge – najważniejsze informacje
FinTech Challenge to konkurs online skierowany do osób, które mają już za sobą pierwsze kroki w programowaniu, testowaniu lub analizie IT i chcą rozwijać się w obszarze fintech. Zgłoszenia uczestników trwają do 26 sierpnia 2020 roku.

Opublikowane: 04.08.2020
Autor: Redakcja

Wiadomości
Pośrednictwo finansowe a pandemia. Sytuacja w branży okiem prezesa Fines
O tym, jak pandemia wpłynęła na rynek pośrednictwa finansowego oraz jakie są plany Fines na II półrocze 2020 roku rozmawiamy z Piotrem Przedlackim – Prezesem Zarządu firmy Fines S.A.

Opublikowane: 30.07.2020
Autor: Redakcja

Wiadomości
Alcon otwiera centrum usług biznesowych w Warszawie
Firma Alcon – światowy lider w obszarze okulistycznych wyrobów medycznych – otworzyła Centrum Zaawansowanych Usług Biznesowych, Alcon Global Services (AGS) na warszawskim Mokotowie. Do końca roku firma planuje zatrudnić ponad 100 pracowników.

Opublikowane: 28.07.2020
Autor: Redakcja

Awanse
Marcin Ludwiszewski szefem "Purple Team" w Standard Chartered
Marcin Ludwiszewski będzie odpowiadał za wzmocnienie współpracy między zespołem przeprowadzającym symulacje ataków ("Red Team") a zespołem chroniącym bank przed symulacyjnymi oraz rzeczywistymi atakami ("Blue Team").

Opublikowane: 06.08.2020
Autor: Redakcja

Awanse
Maciej Szczepaniuk kierownikiem ds. korporacyjnych w Provident Polska
Maciej Szczepaniuk dołącza do Provident Polska, gdzie obejmie stanowisko kierownika ds. korporacyjnych i będzie odpowiedzialny za obszar public affairs.

Opublikowane: 04.08.2020
Autor: Redakcja

Awanse
Rafał Matusiak przewodniczącym Światowej Rady Związków Kredytowych
Światowa Rada Związków Kredytowych (WOCCU) jednogłośnie wybrała Rafała Matusiak na stanowisko przewodniczącego Rady Dyrektorów

Opublikowane: 27.07.2020
Autor: Redakcja

Awanse
Paweł Giza wiceprezesem Nationale-Nederlanden PTE ze zgodą KNF
Komisja Nadzoru Finansowego udzieliła zgody na powołanie Pawła Gizy na stanowisko Wiceprezesa Zarządu Nationale-Nederlanden Powszechnego Towarzystwa Emerytalnego S.A.

Opublikowane: 23.07.2020
Autor: Redakcja

Raporty
BPO/SSC w Krakowie w 2020 roku: zatrudnienie, inwestycje i wynagrodzenia
Sprawdźcie, w jakiej kondycji w 2020 roku jest sektor BPO/SSC w Krakowie: jak przedstawia się sytuacja na rynku pracy i na jakiej wysokości wynagrodzenia mogą liczyć specjaliści.

Opublikowane: 03.08.2020
Autor: Karolina Zdunowska

Raporty
BPO/SSC w Trójmieście: inwestycje, zatrudnienie i wynagrodzenia
Sprawdźcie, w jakiej kondycji w 2020 roku jest sektor BPO/SSC w Trójmieście: jak przedstawia się sytuacja na rynku pracy i na jakiej wysokości wynagrodzenia mogą liczyć specjaliści.

Opublikowane: 23.07.2020
Autor: Karolina Zdunowska

Raporty
Świat private equity w ostrym cieniu pandemii. Prognozy
Jaki wpływ na prognozy i strategie firm private equity oraz inwestorów ma pandemia Covid-19? Sprawdźcie wyniki raportu przygotowanego przez firmę audytorsko-doradczą Mazars.

Opublikowane: 16.07.2020
Autor: Karolina Zdunowska

Raporty
Kobiety w BPO/SSC w Polsce w 2020 roku
Skrupulatne księgowe, przebojowe managerki, cierpliwe specjalistki ds. zasobów ludzkich czy dokładne developerki są siłą napędową centrów usług dla biznesu w Polsce. Sprawdźcie, jaki udział w zatrudnieniu w BPO/SSC mają kobiety w 2020 roku.

Opublikowane: 19.06.2020
Autor: Karolina Zdunowska

Poradnik kariery
Koronawirus a rekrutacja w ROCKWOOL Global Business Service Center
Urszula Mital, HR Specialist odpowiada na 5 pytań dotyczących pracy i rekrutacji w RGBS. Sprawdźcie, jakie zmiany czekają kandydatów w związku z pandemią COVID-19.

Opublikowane: 01.06.2020
Autor: Karolina Zdunowska

Poradnik kariery
Koronawirus a rekrutacja w Brown Brothers Harriman
Brown Brothers Harriman stale rekrutuje nowych pracowników. Aneta Szymańska-Janecka, Talent Acquisition Professional opowiada, jak przebiega proces rekrutacji w czasie pandemii.

Opublikowane: 29.05.2020
Autor: Karolina Zdunowska

Poradnik kariery
Koronawirus a rekrutacja. 5 pytań do rekrutera z Mazars
O tym, jak w czasie pandemii COVID-19 przebiegają rekrutacje i jakie zmiany czekają kandydatów opowiada Aleksandra Marcińska, koordynator ds. szkoleń i administracji biura w Mazars.

Opublikowane: 27.05.2020
Autor: Karolina Zdunowska

Poradnik kariery
Koronawirus a rekrutacja. 5 pytań do rekrutera z HedgeServ
Martyna Kotula, Lead Recruiter w HedgeServ zdradza kilka szczegółów dotyczących procesu rekrutacji w czasie pandemii oraz podpowiada, na co warto zwrócić uwagę przy pisaniu CV.

Opublikowane: 25.05.2020
Autor: Karolina Zdunowska

Akcje redakcyjne