Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Wiadomości
Szansa na karierę w IT dla każdego
Aviva Services Excellence Centre startuje z nowym projektem rozwojowym skierowanym do osób, które pragną zmienić swoją ścieżkę zawodową i rozpocząć karierę w branży IT. Sprawdźcie ofertę programu Big Data Academy!

Opublikowane: 03.02.2023
Autor: Redakcja

Wiadomości
Schneider Electric. O rekrutacji i rozwoju w obszarze finansów opowiada Radosław Kobrzak
Schneider Electric wspiera klientów w wykorzystaniu dostępnej energii i zasobów, łącząc innowacyjne rozwiązania i zrównoważony rozwój. Radosław Kobrzak, dyrektor kontrolingu Business Finance Competency Center, opowiada o przebiegu rekrutacji, kluczowych kompetencjach pracowników działów finansowych oraz kulturze pracy, która wpływa na to, że w firmie nie brakuje pracowników z długoletnim stażem.  

Opublikowane: 31.01.2023
Autor: Radosław Kobrzak

Wiadomości
Jak wprowadzać zmiany w firmie? 9 wskazówek zarządzania zmianą
Einstein głosił, że szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów. Wprowadzanie zmian, zwłaszcza w dużych organizacjach, nie przychodzi jednak jak z płatka.

Opublikowane: 24.01.2023
Autor: Wiktoria Jackowska

Wiadomości
Quiet quitting: wszystko, co musisz wiedzieć o cichej rezygnacji
Wskutek pandemii organizacja życia prywatnego i zawodowego przeszła niemałą rewolucję. Dziś szukamy rozwiązań, które ograniczą obciążenie pracą i zwiększą przestrzeń do realizowania pasji czy spędzania czasu z bliskimi. Quiet quitting to nowy sposób na niezbędne minimum.

Opublikowane: 19.01.2023
Autor: Wiktoria Jackowska

Awanse
Noworoczne awanse w CRIDO. Katarzyna Witkowska i Leszek Bogucki nowymi partnerami
CRIDO ogłosiło nominacje dwóch nowych partnerów: Katarzyny Witkowskiej oraz Leszka Boguckiego. Oprócz dwójki nowych partnerów awanse otrzymało ponad 150 osób.

Opublikowane: 06.02.2023
Autor: Redakcja

Awanse
Agnieszka Mocarska została dyrektorką działu kontrolingu w MediaMarktSaturn Polska
Z początkiem roku Agnieszka Mocarska dołączyła do zespołu MediaMarktSaturn Polska w funkcji dyrektorki działu kontrolingu.

Opublikowane: 06.02.2023
Autor: Redakcja

Awanse
Krzysztof Pniewski od stycznia pełni rolę Prezesa Zarządu ZM Silesia
Krzysztof Pniewski, biegły rewident, FCMA, CGMA, objął stanowisko wiceprezesa zarządu ds. finansowych Zakładów Mięsnych Silesia w listopadzie ubiegłego roku. Pod koniec stycznia firma poinformowała o jego kolejnym awansie.

Opublikowane: 03.02.2023
Autor: Redakcja

Awanse
Tomasz Wirth nowym dyrektorem wykonawczym w polskim oddziale Haitong Banku
Tomasz Wirth – finansista z ponad 30-letnim doświadczeniem, które zdobywał zarówno w kraju, jak i zagranicą – dołączył do zespołu polskiego oddziału Haitong Banku. Jako Dyrektor Wykonawczy w Departamencie Bankowości Inwestycyjnej będzie odpowiedzialny za nowe transakcje kapitałowe i dłużne oraz fuzje i przejęcia.

Opublikowane: 02.02.2023
Autor: Redakcja

Raporty
Klientocentryzm. Konsument na piedestale
Obserwacja tego, co dzieje się na świecie, pokazuje, że w dłuższej perspektywie w biznesie wygrywają ci, którzy w modelu swojej działalności przechodzą od pojedynczej transakcji do budowy trwałych relacji z klientem. Uwzględnienie takiego czynnika jak „doświadczenie klienta” opiera się na prostym założeniu. Sprawdźcie, dlaczego klient i charakter relacji między nim a firmą stanowią o wartości biznesu.

Opublikowane: 07.02.2023
Autor: Wiktoria Jackowska

Raporty
Perspektywa Zetek, czyli jak pokolenie Z zmienia rynek pracy
Pokolenie Z to najmłodsi uczestnicy rynku pracy. Ci młodzi, wykształceni i wysokosprawczy pracownicy odważnie stawiają czoła mnożącym się wyzwaniom. Wymagają wiele od siebie, ale także od pracodawcy. Czy ich świeże spojrzenie i wyraźne akcentowanie swoich potrzeb będą odpowiadały za nową jakość aktualnego i przyszłego rynku pracy? Przekonajcie się sami.

Opublikowane: 30.01.2023
Autor: Wiktoria Jackowska

Raporty
Spojrzenie w przyszłość. Bankowość w 2035 roku
Banki muszą stale dostosowywać się do nowych warunków, aby zachować stabilność swoich struktur oraz móc konkurować na rynku. Jaka jest ich przyszłość i rola w naszej globalnej gospodarce? Sprawdźcie sami.

Opublikowane: 11.01.2023
Autor: Wiktoria Jackowska

Raporty
6 trendów, które będą rządzić w BPO/SSC w 2027 roku
Rozmowy o przyszłości mogą czasami przypominać wróżenie z fusów, szczególnie jeśli dotyczą branży, która podlega nieustannym zmianom. Zobaczcie, w którym kierunku będą rozwijać się centra BPO/SSC za pięć lat i więcej. Rozważania do kawki lub herbatki. Bez farfocli.

Opublikowane: 03.01.2023
Autor: Karolina Zdunowska

Poradnik kariery
Autoresponder - jak go napisać? 5 (nie)banalnych wzorów
Sprawdźcie, dlaczego warto ustawić autoresponder oraz co powinno się w nim znaleźć. Prezentujemy kilka wzorów – klasycznych oraz niebanalnych, które zapadają w pamięć.

Opublikowane: 21.12.2022
Autor: Karolina Zdunowska

Poradnik kariery
Chcę pracować w CRIDO. 5 pytań do rekrutera
Karolina Jatkowska-Morcia, Specjalistka ds. rekrutacji i rozwoju w CRIDO odpowiada na pytania, które dotyczą pisania CV i rozmowy kwalifikacyjnej a często nurtują kandydatów.

Opublikowane: 09.12.2022
Autor: Redakcja

Poradnik kariery
Klauzula w CV na 2023 rok. 4 przykłady zgodne z RODO
Sprawdźcie, jaką klauzulę, czyli treść dotyczącą zgody na przetwarzanie danych osobowych, należy umieścić w CV w 2023 roku. Przedstawiamy 4 przykłady, które uwzględniają przepisy RODO.

Opublikowane: 25.11.2022
Autor: Redakcja

Poradnik kariery
Exit interview, czyli wywiad na odchodne
Exit interview to rozmowa, do której dochodzi z inicjatywy pracodawcy na zakończenie współpracy z pracownikiem. Zobaczcie, jakie pytania mogą się na niej pojawić i jaki jest jej główny cel.

Opublikowane: 16.11.2022
Autor: Karolina Zdunowska

Akcje redakcyjne