Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.
Sylwia Zając

Artykuły autora: Sylwia Zając

Wiadomości
Presja i nadgodziny – o wypaleniu zawodowym w finansach
Obciążenie pracą, stres, odpowiedzialność – to tylko niektóre czynniki, które znacząco mogą wpływać na samopoczucie pracowników sektora finansowego i być przyczyną wypalenia zawodowego. Jak rozpoznać jego objawy i jak można mu przeciwdziałać?

Opublikowane: 14.09.2023
Autor: Sylwia Zając

Wiadomości
Praca w ROCKWOOL GBS – poznaj historię Marka Szywały
Jak pogodzić rolę Service Managera z Treasury Managerem? Czym jest Continuous Improvement i jak wpływa na organizację? W wywiadzie opowiedział nam o tym Marek Szywała, który w ROCKWOOL GBS pracuje od ponad 6 lat.

Opublikowane: 12.09.2023
Autor: Sylwia Zając

Poradnik kariery
Poznaj 5 aplikacji do nauki języka angielskiego
Znajomość języka angielskiego dla osób, które szukają pracy w branży finansowej lub chcą rozwijać swoją karierę zawodową często nie jest już tylko mile widziana, ale wymagana. W tym artykule poznasz 5 aplikacji, które pomogą Ci w nauce tego języka.

Opublikowane: 06.09.2023
Autor: Sylwia Zając

Poradnik kariery
Rola skutecznego mentoringu w finansach
Branża finansowa jest złożona i charakteryzuje się stale zmieniającymi się przepisami i warunkami rynkowymi. Odpowiedni mentoring może pomóc poszczególnym osobom pokonać te wyzwania oraz pozostać na bieżąco z trendami branżowymi i najlepszymi praktykami.

Opublikowane: 29.08.2023
Autor: Sylwia Zając

Poradnik kariery
Różnorodność działu Finance and Operation w Shell. 5 pytań do rekrutera
Shell jest jedną z kluczowych spółek w branży energetycznej na świecie, a krakowski dział Finance and Operations zatrudnia już ponad 2000 pracowników. Jak wygląda proces rekrutacji do tego działu? Opowiedziała nam Katarzyna Zdziechowska, Senior Recruitment Specialist.

Opublikowane: 16.08.2023
Autor: Sylwia Zając

Poradnik kariery
Najbardziej pożądane umiejętności miękkie w branży finansowej
Oprócz wiedzy technicznej i doświadczenia, coraz większą wartość w branży finansowej zyskują kompetencje miękkie. W tym artykule poznasz te, które są najbardziej cenione w kandydatach.

Opublikowane: 14.08.2023
Autor: Sylwia Zając

Wiadomości
7 biografii ze świata finansów, które warto znać
Osobowości związane z branżą finansową zyskały sławę dzięki swoim innowacyjnym podejściom, ryzykownym decyzjom, a także niejednokrotnie spektakularnym porażkom. Takie historie nie tylko inspirują, ale także uczą między innymi zarządzania, inwestowania i przedsiębiorczości. Poznaj ciekawe biografie ze świata finansów.

Opublikowane: 09.08.2023
Autor: Sylwia Zając

Poradnik kariery
Trendy w rekrutacjach finansowych. 5 pytań do rekruterów z ABB
Natalia Krawczyk, Finance Recruiter oraz Marcin Kwiecień, Senior Talent Partner w ABB opowiedzieli nam między innymi o tendencjach w rekrutacjach finansowych, kompetencjach przyszłości oraz o procesie rekrutacji w firmie. Dowiedz się więcej o pracy w ABB.

Opublikowane: 08.08.2023
Autor: Sylwia Zając