Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Adam Moczydłowski Dyrektorem Tradycyjnych Kanałów Sprzedaży

Adam Moczydłowski objął stanowisko dyrektora Tradycyjnych Kanałów Sprzedaży w Liberty Direct.
Kategoria: Awanse
06.05.2014
Jako członek ścisłego kierownictwa firmy odpowiada za opracowywanie i wdrażanie strategii rozwoju sprzedaży w kanałach tradycyjnych, w tym za współpracę z multiagencjami.

Adam Moczydłowski sprzedażą zajmuje się od ponad 18 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywał początkowo w Procter & Gamble, gdzie tworzył i rozwijał struktury sprzedaży i dystrybucji. W kolejnych latach związany z GE Money Bank, w którym prowadził projekty w departamencie sprzedaży oraz współpracował z kluczowymi partnerami banku w kanale dealerskim. Następnie karierę kontynuował w Agros Nova jako Dyrektor Sprzedaży Kanału Dystrybutorów, nadzorując obszar trade marketingu oraz zarządzając pracą kilkusetosobowego zespołu sprzedaży. W 2012 roku rozpoczął pracę w Liberty Direct, początkowo odpowiadając za rozwój kanału dealerskiego. 

Adam Moczydłowski ukończył handel zagraniczny na Uniwersytecie Gdańskim. Jest żonaty i ma dwoje dzieci. Pasjonat jazdy na snowboardzie i zapalony rowerzysta.

Źródło: Liberty Direct
Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również