Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Adrian Jarosz powołany do roli prezesa zarządu NOTUS Finanse S.A.

Od 1 kwietnia Adrian Jarosz będzie pełnił funkcję prezesa zarządu spółki NOTUS Finanse S.A. Tym samym zastąpi Pawła Komara, który będzie kontynuował swoją karierą zawodową poza strukturami dotychczasowej organizacji.
Kategoria: Awanse
31.03.2023

Adrian Jarosz jest Absolwentem Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, a z branżą finansową związany jest od ponad 20 lat. Posiada wszechstronne i długoletnie doświadczenie w zarządzaniu największymi firmami działającymi w obszarze branży pośrednictwa finansowego. Przez ostanie 7 lat, odnosząc wiele sukcesów, pełnił funkcję Prezesa Spółki Expander Advisors. Wcześniej w latach 2013-2015 na stanowisku Wiceprezesa Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie AVIVA S.A. odpowiadał m.in. za rozwijanie nowych kanałów dystrybucji. W swojej karierze zawodowej pełnił także funkcję Prezesa w Spółkach Tax Care S.A., Idea Leasing S.A. oraz Open Finance S.A.

Od kilku lat jest Prezesem Związku Firm Pośrednictwa Finansowego – organizacji reprezentującej polski rynek firm pośrednictwa finansowego, gdzie prężnie i aktywnie działa na rzecz rozwoju całej branży. W swojej nowej roli, jako Prezes Zarządu NOTUS Finanse S.A., Adrian Jarosz skupi się na dalszym wzmacnianiu pozycji spółki, jak również dalszym wzroście biznesu.

Źródło: informacja prasowa. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również