Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Adrian Klimek dyrektorem finansowym MTV Networks Polska

Z dn. 1 czerwca 2010 roku do zespołu MTV Networks Polska dołączyły dwie nowe osoby. Adrian Klimek został Dyrektorem Finansowym firmy.
Kategoria: Awanse
17.06.2010

Z dniem 1 czerwca 2010 roku do zespołu MTV Networks Polska dołączyły dwie nowe osoby. Adrian Klimek został dyrektorem finansowym firmy.


Adrian Klimek ma wieloletnią praktykę w zarządzaniu finansami, którą zdobył piastując kierownicze stanowiska m.in. w takich firmach, jak Hill & Knowlton oraz Red Bull. Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.


Adrian Klimek, który objął nowo utworzone stanowisko dyrektora finansowego MTV Networks Polska, pokieruje zespołami finansowo-księgowym oraz finansowo-kontrolingowym.


W ramach struktur MTV Networks Polska Klimek będzie raportować do Bartosza Witaka, wiceprezesa MTV Networks International Emerging Markets, szefa ds. operacyjnych i strategii biznesowej.


MTV Networks Polska zarządza i odpowiada za stacje należące do MTV Networks International w regionie CEE1 (kraje nadbałtyckie, Ukraina). Globalnie firma należy do jednej z największych na świecie platform mediowych, grupy VIACOM.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również