Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Agnieszka Mocarska została dyrektorką działu kontrolingu w MediaMarktSaturn Polska

Z początkiem roku Agnieszka Mocarska dołączyła do zespołu MediaMarktSaturn Polska w funkcji dyrektorki działu kontrolingu.
Kategoria: Awanse
06.02.2023

Agnieszka Mocarska posiada 15-letnie doświadczenie w obszarze Finansów i Kontrolingu. Zdobywała je w takich branżach jak: FMCG, handel, logistyka oraz DIY. Przez ostatnie 3 lata pełniła funkcję Senior Finance Controlling Managera w Leroy Merlin, gdzie odpowiadała m.in. za dostarczanie informacji finansowej, analiz i rekomendacji w obszarach zakupów i łańcucha dostaw.

Dołączyłam do MediaMarktSaturn z pełną gotowością na nowe wyzwania. Cieszę się, że jestem częścią tak dynamicznego zespołu, otwartego na innowacyjne rozwiązania i zmiany, również w obszarach związanych z kontrolingiem finansowym i komercyjnym – mówi Agnieszka Mocarska, Dyrektorka Działu Kontrolingu w MediaMarktSaturn Polska.

Agnieszka Mocarska jest absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego. Oprócz Leroy Merlin pracowała z takimi organizacjami jak: Coca-Cola HBC, Candyking czy DHL Parcel.

Źródło: Informacja prasowa

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również