Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Andrzej Czarnecki dyrektorem w Union Investment TFI

Union Investment TFI poinformował o awansie Andrzeja Czarneckiego na stanowisko Dyrektora Inwestycyjnego ds. Papierów Dłużnych.
Kategoria: Awanse
02.08.2017

Andrzej Czarnecki, od kilku lat pełniący funkcję Zastępcy Dyrektora Inwestycyjnego ds. Papierów Dłużnych, to ekspert od rynku pieniężnego i strategii dłużnych, laureat prestiżowych nagród takich jak „Złoty Portfel” Gazety Giełdy Parkiet czy „Alfa” Analiz Online.

Jest absolwentem Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Informatyka i Ekonometria, specjalizacja metody ilościowe w ekonomii. W 2006 r. otrzymał licencję doradcy inwestycyjnego nr 234.

Do zespołu Union Investment TFI dołączył w 2004 roku. Specjalizuje się w zarządzaniu funduszami inwestującymi w szeroko rozumiane spektrum instrumentów dłużnych – od obligacji rządowych poprzez obligacje korporacyjne aż do pochodnych instrumentów na stopę procentową.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również