Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Andrzej Jarczyk prezesem zarządu UNIQA

Andrzej Jarczyk jest absolwentem Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Studiował również zarządzanie przedsiębiorstwem na Uniwersytecie w Bochum. Ukończył Eurekans Management Development Program.
Kategoria: Awanse
24.01.2011

21 grudnia 2010 roku rada nadzorcza spółek UNIQA w Polsce powierza z dn. 1 stycznia 2011 roku funkcję Prezesa Zarządu Andrzejowi Jarczykowi.


Andrzej Jarczyk jest absolwentem Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Studiował również zarządzanie przedsiębiorstwem na Uniwersytecie w Bochum. Ukończył Eurekans Management Development Program - międzynarodowe studia dla managerów spółek Grupy Eureko z zakresu współpracy międzynarodowej, podstaw finansów i zarządzania projektami.


W latach 1996-2007 związany zawodowo z Grupą PZU - od 2003 roku pełnił funkcję dyrektora biura sprzedaży w Centrali PZU, odpowiadając za realizację polityki sprzedaży dla klientów indywidualnych oraz sektora MSP. W listopadzie 2007 roku objął funkcję prezesa zarządu spółek Grupy Generali w Polsce i pełnił ją do września 2010 roku.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również