Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Aneta Jóźwicka członkinią zarządu Provident Polska odpowiedzialną za Corporate Affairs

Od 1 czerwca kierownictwo nad Corporate Affairs Provident Polska i funkcję członkini zarządu obejmie Aneta Jóźwicka. W nowej roli będzie odpowiedzialna za obszary mające strategiczne znaczenie dla pionu korporacyjnego oraz całej firmy tj.: regulacje, reputację oraz komunikację.
Kategoria: Awanse
01.06.2023
unsplash.com

Przed dołączeniem do Provident Polska, Aneta Jóźwicka przez prawie piętnaście lat pracowała w Diageo, gdzie ostatnio zajmowała stanowisko Dyrektora ds. Relacji Korporacyjnych na Europę Północną, a wcześniej pracowała dla 55 krajów, w tym rynków kluczowych, głównie z Europy kontynentalnej.

Zanim rozpoczęła wieloletnią karierę w Diageo, pracowała w branży farmaceutycznej. Posiada także doświadczenie pracy w agencji PR. Obecnie jest Przewodniczącą Zarządu Brytyjsko-Polskiej Izby Handlowej. 

– Objęcie nowej roli jest dla mnie wyjątkową możliwością rozwoju w obszarach, w których się specjalizuję, ale także podejmowania nowych wyzwań. Komunikacja korporacyjna oraz współpraca z brytyjskimi podmiotami to dwa ważne elementy mojej kariery. W Provident Polska mogę kontynuować ten kierunek, jednocześnie realizując się w nowej dla mnie, dynamicznej i fascynującej branży – podkreśla Aneta Jóźwicka.

Aneta Jóźwicka obejmie stanowisko wcześniej zajmowane przez Patrycję Rogowską -Tomaszycką. Pion korporacyjny, którym pokieruje, odpowiada za takie obszary działań, jak public affairs, komunikacja korporacyjna, zrównoważony rozwój oraz komunikacja wewnętrzna.

– Jestem przekonana, że praca w Provident Polska będzie bardzo ciekawym i cennym zawodowym doświadczeniem. Kwestie związane z komunikacją oraz Public Affairs są niezwykle istotne na rynku pożyczkowym i cieszę się, że będę mogła kierować tak interesującymi i kluczowymi dla firmy projektami wspólnie z utalentowanym i zaangażowanym zespołem Corporate Affairs – dodaje.

Źródło: informacja prasowa Provident Polska. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również