Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Aneta Jurkiewicz została Partnerką międzynarodową Mazars

Zobacz oferty pracy

Firma Mazars ogłosiła nominację dla Anety Jurkiewicz na Partnerkę międzynarodową.
Kategoria: Awanse
11.01.2023
Zobacz
oferty pracy

Aneta Jurkiewicz pracuje w Mazars od roku 2000. Zdobyła doświadczenie zawodowe w dziale corporate finance i audytu. Od 15 lat jest odpowiedzialna za dział outsourcingu kadr i płac w Mazars. Aneta specjalizuje się w doradztwie z zakresu kadr i płac dla polskich i zagranicznych spółek. Jest ekspertem w dziedzinie prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych. Jest również cenionym mówcą na konferencjach i webinariach. Autorka publikacji specjalistycznych, aktywnie współpracuje z mediami. Aneta Jurkiewicz otrzymała tytuł “Payroll Manager of the Year 2021” w konkursie Global Payroll Awards organizowanym corocznie przez Global Payroll Association.

– Jestem dumny, że mogę powitać Anetę w gronie międzynarodowych partnerów. Aneta dołączyła do naszej firmy w roku 2000 i – oprócz innych dokonań – pomogła nam w rozwijaniu outsourcingu kadr i płac oraz zarządzaniu tą linią biznesową, co było cennym wkładem w naszą działalność w Polsce. W imieniu wszystkich kolegów i koleżanek z Mazars składamy Anecie gratulacje i życzymy jej sukcesów w nowej roli – powiedział Michel Kiviatkowski, Partner Zarządzający Mazars w Polsce.

Źródło: informacja prasowa.  

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również