Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Anna Duda dyrektorem finansowym w Socializer

Z początkiem stycznia 2013 roku nową Dyrektor Finansową (CFO) w Grupie Kapitałowej Socializer została Anna Duda.
Kategoria: Awanse
09.01.2013
Nowa CFO Socializer ma ponad 10-letnie doświadczenie w branży finansowej, w tym w koordynowaniu procesów finansowo-księgowych i raportowania. Ostatnio pracowała w globalnej sieci reklamowej Omnicom Media Group na stanowisku dyrektora finansowego.  Do jej najważniejszych obowiązków należała m.in. organizacja i koordynacja pracy działów finansowych oraz administracyjnych, opracowywanie rekomendacji finansowo-biznesowych dotyczących rozwoju holdingu, zarządzanie polityką finansową oraz rykiem operacyjnym.

Anna Duda jest absolwentką marketingu i zarządzania na Politechnice Warszawskiej. Ukończyła szereg kursów księgowych oraz szkoleń z zakresu zarządzania. Posiada m.in. potwierdzone certyfikatem kwalifikacje do pełnienia funkcji audytora wewnętrznego systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji wg normy ISO 27001.

Do kluczowych zadań Dudy na nowym stanowisku należeć będzie przygotowanie i realizacja strategii finansowej Grupy Kapitałowej Socializer., w tym m.in. przygotowanie i kontrola realizacji budżetu, optymalizacja procesów, a także współudział w tworzeniu polityki HR w poszczególnych agencjach z grupy.

Socializer to czołowa polska agencja świadcząca usługi marketingowe i reklamowe w mediach społecznościowych. W skład Grupy Kapitałowej Socializer wchodzi także przejęta w czerwcu 2012 roku agencja Lubię to.
Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również