Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Arkadiusz Przybył członkiem zarządu Banku Zachodniego WBK. Nowi wiceprezesi zarządu

Rada nadzorcza Banku Zachodniego WBK z dniem 10 marca powołała Arkadiusza Przybyła na stanowisko członka zarządu. Powołano również pięciu nowych wiceprezesów.
Kategoria: Awanse
16.03.2017

Arkadiusz Przybył posiada wieloletnie doświadczenia w bankowości. Od 2012 roku był prezesem zarządu Santander Consumer Banku z siedzibą we Wrocławiu, a wcześniej – w latach 2011–2012 – pracował na stanowisku Business Director w centrali Santander Consumer Finance w Madrycie, gdzie odpowiadał, między innymi, za rozwój strategii i działalności oraz integrację rynków, a także za projekty związane z przejęciami spółek oraz wsparcie i nadzorowanie działalności Santander Consumer Finance w Polsce.

Ponadto rada nadzorcza banku podjęła uchwały powołujące z dniem 10 marca 2017 r. na stanowiska wiceprezesów zarządu banku następujące osoby, które sprawowały dotychczas funkcje członków zarządu banku: Andrzeja Burligę, Michaela McCarthy, Juana de Porras Aguirre, Mirosława Skibę oraz Feliksa Szyszkowiaka.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również