Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Arkadiusz Terlikowski dyrektorem IT w Avivie

Arkadiusz Terlikowski obejmie stanowisko dyrektora IT w Avivie w maju. Tym samym dołączy do zespołu zarządzającego grupą w Polsce i zostanie powołany do zarządu Aviva Sp. z o. o.
Kategoria: Awanse
02.04.2019

Arkadiusz Terlikowski ma 18-letnie doświadczenie jako menedżer IT w instytucjach finansowych. Ostatnio (w latach 2016-2019) pełnił funkcję Chief Information Officer w Nationale-Nederlanden Polska, gdzie dokonał transformacji IT i wprowadził rozwiązania chmurowe. W latach 2012-2016 był dyrektorem IT w towarzystwie ubezpieczeń Link4. Wcześniej pracował w Citibanku, gdzie m. in. współtworzył Regionalne Centrum Operacji w Olsztynie, zarządzał regionalnymi centrami kompetencji i brał udział w tworzeniu Globalnego Centrum Operacji IT. W Banku Handlowym był m. in. Dyrektorem Infrastruktury, odpowiadając za całość infrastruktury serwerowej.

Arkadiusz Terlikowski zastąpi Piotra Jachimczyka, który w wyniku rezygnacji odszedł z Avivy z końcem marca br.

Adam Uszpolewicz, prezes Avivy:

Dziękuję Piotrowi Jachimczykowi za zarządzanie obszarem IT przez ostatnie pięć lat, podczas których zmieniliśmy oblicze technologiczne Avivy. Witam wśród nas Arkadiusza Terlikowskiego i życzę mu pomyślności w dalszej transformacji cyfrowej naszej firmy.

Źródło: materiały prasowe. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również