Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Bartosz Terlecki odpowiedzialny za nadzór działu finansowego w ArchiDoc

W połowie maja 2011 roku ArchiDoc decyzją rady nadzorczej powołał Bartosza Terleckiego na stanowisko wiceprezesa zarządu.
Kategoria: Awanse
29.06.2011

W połowie maja 2011 roku ArchiDoc decyzją rady nadzorczej powołał Bartosza Terleckiego na stanowisko wiceprezesa zarządu.


Bartosz Terlecki związany jest ze spółką ArchiDoc od listopada 2004 roku. Przez ostatnie siedem lat pełnił funkcję dyrektora działu organizacyjno-prawnego. Od kwietnia 2010 roku pełnił także funkcję wiceprzewodniczącego rady nadzorczej spółki Call One. Wcześniej był związany zawodowo z firmą Investor, gdzie pełnił stanowisko dyrektora działu prawego i członka zarządu. Bartosz Terlecki jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.


Do obowiązków Bartosza Terleckiego - po objęciu stanowiska wiceprezesa zarządu ArchiDoc - należeć będzie wsparcie oraz nadzór nad pracą poszczególnych m.in. pionu finansowego firmy.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również