Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Cezary Kocik nowym członek zarządu ds. bankowości detalicznej w BRE Banku

Od początku kwietnia 2012 roku Cezary Kocik pełni funkcję członka zarządu ds. Bankowości Detalicznej. Jest związany z BRE Bankiem od 2004 roku.
Kategoria: Awanse
07.05.2012

Cezary Kocik jest związany z BRE Bankiem od 2004 roku. Był dyrektorem Departamentu ds. Zarządzania Ryzykiem Kredytowym. W 2007 został dyrektorem Departamentu Sprzedaży i Marketingu MultiBanku. Od 2008 jest dyrektorem banku ds. sprzedaży i procesów biznesowych bankowości detalicznej. Pełni również funkcję prezesa zarządu Aspiro, spółki zależnej BRE oraz zasiada w Radach Nadzorczych Domu Inwestycyjnego BRE Banku, BRE Wealth Management oraz BRE UBEZPIECZENIA TUiR.


Wcześniej pracował w Domu Maklerskim Banku PBG jako makler papierów wartościowych. Następnie związany z Bankiem PBG, gdzie zajmował się bankowością inwestycyjną oraz windykacją i restrukturyzacją. W roku 1999 przeszedł do Banku Pekao. Od roku 2000 był dyrektorem Oddziału Banku Pekao w Łodzi.


Od początku kwietnia 2012 roku Cezary Kocik pełni funkcję członka zarządu ds. Bankowości Detalicznej.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również