Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Daniel Mikołajczyk dołączył do zarządu MediaMarktSaturn Polska

Z początkiem kwietnia 2023 Daniel Mikołajczyk został powołany na stanowisko członka zarządu odpowiedzialnego za obszar operacyjny i marketingu w MediaMarktSaturn Polska.
Kategoria: Awanse
06.04.2023

Daniel Mikołajczyk dołączył do MediaMarktSaturn Polska we wrześniu 2021 w funkcji dyrektora operacyjnego. W nowej roli członka zarządu i dyrektora zarządzającego ds. operacyjnych (Managing Director Sales) odpowiada za zarządzanie siecią sklepów MediaMarkt, E-Commerce, sprzedaż B2B, usługi, koncepcję sprzedaży, a także marketing i customer experience.

W MediaMarktSaturn wspieramy pracowników w rozwoju i projektowaniu ścieżki kariery zawodowej. Cieszymy się, że w ramach awansu wewnętrznego do zarządu dołącza tak doświadczony lider, który doskonale rozumie rynek i z sukcesem realizuje strategię rozwoju omnichannel firmy – mówi Andrzej Jackiewicz, prezes zarządu MediaMarktSaturn Polska.

Daniel Mikołajczyk posiada wieloletnie doświadczenie w handlu detalicznym, które zdobył m.in. w Jeronimo Martins.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również