Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Nowi liderzy zarządzania ryzykiem oraz konsultingu w Deloitte

Z początkiem czerwca nastąpiły zmiany w dziale zarządzania ryzykiem. Nowym liderem na Europę Środkową został Mariusz Ustyjańczuk, a na jego miejsce awansował Przemysław Szczygielski. W dziale konsultingu stanowisko liderskie objął Paweł Włodarczyk.
Kategoria: Awanse
02.06.2023
unsplash.com

Lider zarządzania ryzykiem na Europę Środkową

Mariusz Ustyjańczuk rzez ostatnie 3 lata pełnił rolę partnera zarządzającego działem zarządzania ryzykiem i odpowiadał za rozwój innowacji w Deloitte.Teraz przed nim nowa rola w strukturach regionalnych, czyli lidera na Europę Środkową. Zastąpi na tym stanowisku Alastaira Teare’a.

Nowy lider jest związany z firmą od 15 lat. Na nowym stanowisku będzie kontynuował budowę regionalnego zespołu Risk Advisory, który jest jednym z najszybciej rozwijających się obszarów biznesowych w Deloitte, ale także współpracował z innymi partnerami RA w celu stworzenia nowego modelu realizacji usług czy regionalizacji kluczowych ofert.

Nowy partner zarządzający

Zastępujący go w roli partnera zarządzającego w dziale zarządzania ryzykiem w Polsce i krajach bałtyckich Przemysław Szczygielski posiada ponad 20 lat doświadczenia, głównie w charakterze doradcy firm z sektora finansowego. Jest uznanym ekspertem branży FSI. Od 2015 roku pełni funkcję lidera zarządzania ryzykiem oraz doradztwa regulacyjnego dla sektora finansowego w Deloitte Polska i lidera sektora finansowego w Polsce.

Przemysław Szczygielski znaczące doświadczenie obejmujące proces transformacji sektora bankowego i kredytowego zdobył w toku współpracy z organami regulacyjnymi, nadzorczymi i z inwestorami prywatnymi. Kierował multidyscyplinarnym zespołem FIRR (Financial Industry Risk & Regulatory) działającym w kilkunastu krajach Europy Środkowej. Z Deloitte związany jest niemal 17 lat.

Nowy lider w dziale konsultingu

Zmiany zaszły również w dziale konsultingu, którym obecnie, w roli partnera zarządzającego kieruje Paweł Włodarczyk. Z Deloitte związany jest od 2015 toku. Nowy lider posiada ponad 20-letnie doświadczenie w realizacji dużych programów transformacji IT dla firm z sektora bankowego. Pracował dla globalnych klientów sektora FSI i Banking, realizując projekty m.in. w: Kanadzie, Izraelu, Stanach Zjednoczonych, na Słowacji i Węgrzech oraz w innych krajach Europy.

Paweł Włodarczyk pełnił do tej pory role: Risk Leader i Investment Leader dla konsultingu w Polsce, Digital Banking Solutions Leader na region CE. Sprawował także funkcję Chief Operational Officera konsultingu i lidera Core Business Operations na region CE.

– Mariusz, Przemek i Paweł to partnerzy, którzy cieszą się zaufaniem klientów, nie tylko z uwagi na swój ekspercki know-how, ale także na wyróżniające się zaangażowanie w projekty, które prowadzą. Z drugiej strony wszyscy trzej są liderami, którzy zarządzają swoimi zespołami w bardzo efektywny sposób, zarażając pracowników swoją energią oraz inspirując ich do tworzenia coraz bardziej innowacyjnych rozwiązań. Doceniam ich wizję i motywację, a także wkład w umacnianie naszej pozycji na polskim rynku – mówi Tomasz Konik, partner zarządzający Deloitte w Polsce i krajach bałtyckich.

Źródło: informacja prasowa Deloitte,  

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również