Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Dorota Kosińska Partnerką w Grant Thornton

Dorota Kosińska, dotychczasowy Senior Menedżer w Grant Thornton w biurze w Warszawie, awansowała z początkiem listopada na stanowisko Partnera w Departamencie Outsourcingu.
Kategoria: Awanse
08.11.2019

Nowa Partnerka w gronie Grant Thornton będzie odpowiedzialna za dalszy rozwój linii biznesowej „Outsourcing finansowo-księgowy” na swoich rynkach regionalnych, usprawnianie pracy zespołów projektowych oraz utrzymywanie i rozwijanie relacji z dotychczasowymi Klientami.

Dorota Kosińka od początku swojej kariery zajmuje się prowadzeniem ksiąg rachunkowych spółek prawa handlowego. Doświadczenie zawodowe zdobywała realizując projekty dla klientów z wielu branż, zwłaszcza: usług, nieruchomości, budownictwa oraz handlu detalicznego i hurtowego. Do zespołu Grant Thornton dołączyła w 2012 roku. Jest absolwentką SGH oraz Akademii Leona Koźmińskiego. Posiada doświadczenie jako wykładowca i prelegent szkoleń dla kandydatów na głównych księgowych.

Źródło: Grant Thornton

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również