Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Feliks Szyszkowiak General Managerem Programu Globile Grupy Santander

Feliks Szyszkowiak na nowym stanowisku będzie odpowiedzialny za zarządzanie globalną inicjatywą w obszarze bankowości mobilnej, ze szczególnym naciskiem na jej organizację, procesy, spójność strategii w poszczególnych krajach z globalną strategią Grupy, a także za wdrożenie architektury.
Kategoria: Awanse
22.03.2019

Feliks Szyszkowiak kierował w banku Pionem Transformacji Cyfrowej. Jest absolwentem studiów magisterskich na Politechnice Poznańskiej, a także studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Ukończył szkolenia w zakresie zarządzania Advanced Management Program (Wharton) oraz Executive Development Program (LMC Consulting).

Od  2017 roku kierował pionem Transformacji Cyfrowej, w latach 2015-16 zarządzał Pionem SME, w latach 2007-15 Pionem IT i Operacji, a od 2003 do 2007 roku Pionem Zarządzania Ryzykiem. Przed objęciem stanowiska Członka Zarządu, w latach 1990-1998 pracował w Bankowości Oddziałowej BZ WBK, a w latach 1998-2001 zarządzał Obszarem IT i Rozwoju Oddziałów.

Źródło: materiały prasowe

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również