Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Grzegorz Barański w zarządzie Pekao TFI

Rada Nadzorcza Pekao TFI S.A. powołała na stanowisko wiceprezesa zarządu Grzegorza Barańskiego, który będzie nadzorował Pion Operacyjny.
Kategoria: Awanse
25.01.2019

Grzegorz Barański posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w obszarze bankowości, controlingu oraz analiz i raportowania.

Z Grupą Banku Pekao związany od stycznia 2018 roku, gdzie pełnił funkcję Eksperta w Biurze Controllingu Pionu Bankowości Prywatnej Banku Pekao S.A., zaś do Pekao TFI S.A. dołączył w październiku 2018 r. w funkcji Dyrektora ds. Kontroli Inwestycji.
 

- Otoczenie, w jakim funkcjonują TFI, nieustannie się zmienia. Implementowane są nowe regulacje, pojawiają się nowe wytyczne w relacjach z dystrybutorami, jak również nowe obowiązki raportowe wobec klientów – mówi Grzegorz Barański, nowy wiceprezes COO. – Jestem przekonany, że dzięki mojemu dotychczasowemu doświadczeniu sprawnie sprostamy tym wyzwaniom. 

Grzegorz Barański przez wiele lat związany był zawodowo z Raiffeisen Bank Polska S.A., gdzie w latach 2013-2017 pracował w Departamencie Planowania i Kontrolingu na stanowisku Starszego Specjalisty ds. Analiz i Raportowania Przychodów, zaś w latach 2008-2013 w Departamencie Bankowości Transakcyjnej na stanowisku Analityka ds. Wsparcia Biznesu.

Swoją karierę zawodową zaczynał w Banku Polskiej Spółdzielczości S.A. jako Analityk w Departamencie Bankowości Spółdzielczej w latach 2005-2008.

Grzegorz Barański jest Absolwentem Uniwersytetu Rzeszowskiego na Wydziale Ekonomii oraz Studium Controllingu Bankowego na Warszawskim Instytucie Bankowości. Posiada Certyfikat Controllera Bankowego WIB.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również