Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Grzegorz Ukleja CIO Colonnade Insurance S.A.

Z dniem 1 maja br. do zespołu Colonnade Insurance S.A. dołączył Grzegorz Ukleja, który objął w firmie stanowisko Chief Information Officer.
Kategoria: Awanse
04.05.2020

Grzegorz Ukleja będzie odpowiedzialny za rozwój technologii oraz wsparcie organizacji w realizacji planów biznesowych. Jednym z pierwszych wyzwań będzie realizacja projektu transformacji planowanego przez spółkę. Jest to nowa rola w strukturze firmy i zasięgiem obejmuje całą spółkę, czyli działalność we wszystkich oddziałach Colonnade w Europie Środkowo-Wschodniej.

Grzegorz Ukleja posiada udokumentowane doświadczenie w zakresie realizacji projektów transformacji biznesowej oraz we wdrożeniach systemów IT. Przez ostatnie 10 lat z sukcesem zrealizował je z ramienia firmy Sollers Consulting, będąc zaangażowanym w szereg wdrożeń na rzecz firm ubezpieczeniowych na różnych rynkach, m.in. w Polsce, Niemczech, Belgii, Danii czy Japonii.

Od 2016 roku odpowiadał w Sollers Consulting za rozwój kompetencji wdrożeń platformy Guidewire. Od 2018 r. był odpowiedzialny za rozpoczęcie biznesu oraz rozwój firmy na rynku japońskim, gdzie odpowiadał za sprzedaż usług, budowę zespołu oraz nadzorował projekty doradcze i wdrożeniowe.

Grzegorz Ukleja posiada tytuł magistra-inżyniera informatyki Politechniki Warszawskiej. Jego zainteresowania to piłka nożna, nowoczesne technologie i metody wytwarzania oprogramowania, rozwój talentów oraz nowoczesne metody zarządzania z rodziny Agile i Management 3.0.

Źródło: informacja prasowa. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również