Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Jacek Byrt partnerem w Mazars

Zobacz oferty pracy

Firma audytorsko-doradcza Mazars wzmacnia swój zespół Usług Doradztwa Finansowego w Polsce powołując nowego Partnera – Jacka Byrta. 
Kategoria: Awanse
31.08.2020
Zobacz
oferty pracy

Na nowym stanowisku Jacek będzie członkiem zespołu kierowniczego wyższego szczebla Mazars w Polsce oraz Partnerem odpowiedzialnym za usługi doradztwa finansowego (w tym m.in. finanse przedsiębiorstw, fuzje i przejęcia, restrukturyzacje, usługi transakcyjne, finansowe due diligence, wyceny, forensic i dochodzenia w sprawach nadużyć oraz globalne finansowanie infrastruktury). Będzie współpracował z lokalnymi i międzynarodowymi konsultantami Mazars, aby zapewnić najwyższy poziom doradztwa i najlepsze praktyczne rozwiązania dla firm w Polsce. 

– To bardzo wymagający czas dla firm w całej Polsce, a my chcemy być w czołówce firm świadczących usługi doradcze dla biznesu. Cieszę się, że dołączam do już i tak silnego zespołu Usług Doradztwa Finansowego Mazars w Polsce i że będę wspierać przedsiębiorstwa w skutecznym radzeniu sobie z pandemią oraz korzystaniu z możliwości pojawiających się w świecie po Covid-19 – powiedział Jacek Byrt. 

Michel Kiviatkowski, Partner Zarządzający Mazars w Polsce dodał: "Nadal obserwujemy wzrost popytu na nasze usługi doradcze w Polsce i wzmocniliśmy zespół o Partnera, który ma duże doświadczenie w zakresie transakcji Fuzji i Przejęć i Finansów Przedsiębiorstw. Doświadczenie biznesowe Jacka, w połączeniu z jego specjalistyczną wiedzą wniesie do zespołu kolejne cenne doświadczenie. Bardzo się cieszę, że osoba z tak wysokimi kompetencjami dołączyła do Mazars w Polsce".

Jacek Byrt posiada blisko 20-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie transakcji fuzji i przejęć, finansów przedsiębiorstw oraz doradztwa strategicznego, które zdobył pracując w firmach doradczych oraz w sektorze bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej. W trakcie kariery zawodowej uczestniczył w ponad 100 projektach zakończonych sukcesem. Pracował zarówno dla dużych polskich przedsiębiorstw, jak i MŚP reprezentujących różne branże, m.in. sektor produkcyjny, produkcję żywności i rolnictwo, usługi dla przedsiębiorstw (IT i outsourcing), usługi medyczne.

Przed dołączeniem do Mazars Jacek Byrt spędził 16 lat w niezależnej firmie doradczej Azimutus specjalizującej się w transakcjach fuzji i przejęć oraz w doradztwie strategicznym dla przedsiębiorstw, której był założycielem i wspólnikiem. Ponadto  pracował w McKinsey & Company w Warszawie, w Dresdner Kleinwort Benson i w Commerzbanku we Frankfurcie nad Menem, w Morgan Stanley w Londynie oraz w Banku Zachodnim WBK SA (obecnie Santander Bank Polska) w Warszawie. Ukończył studia na London School of Economics (z tytułem Master of Science) oraz Szkołę Główną Handlową w Warszawie (w tym CEMS Master na paryskim HEC). Ukończył również Advanced Management Program na IESE Business School w Barcelonie. Biegle włada językiem angielskim, francuskim oraz niemieckim. 

Źródło: informacja prasowa. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również