Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Jacek Skowroński członkiem zarządu Generali Finance

Jacek Skowroński - jako członek zarządu Generali Finance - odpowiadał będzie za biznes ubezpieczeń grupowych w Generali, zarówno na rynku ubezpieczeń życiowych, jak i majątkowych.
Kategoria: Awanse
07.01.2011

To jedna z trzech nominacji w zarządach spółek Grupy Generali w Polsce. Poza Jackiem Skowrońskim w strukturach organizacji awansowali: Antoni Barański, który będzie odpowiedzialny za sprzedaż i obsługę produktów majątkowych, oraz Mark Dassui, który będzie odpowiedzialny za majątkowe ubezpieczenia masowe nie-komunikacyjne.


Jacek Skowroński - jako członek zarządu Generali Finance - odpowiadał będzie za biznes ubezpieczeń grupowych w Generali, zarówno na rynku ubezpieczeń życiowych, jak i majątkowych.


Posiada tytuł MBA z University of Minnesota w USA i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ukończył także Studia Doktoranckie przy Katedrze Zarządzania i Finansów  SGH w Warszawie. Z branżą ubezpieczeniową związany jest od 2001 roku. Przez ostatnie 9 lat sprawował m.in. funkcje dyrektora Pionu Ubezpieczeń Grupowych i członka zarządu spółki ubezpieczeniowej Amplico Life. W tym czasie odpowiadał za 4-krotne zwiększenie przychodów i 3-krotne zwiększenie zysków linii ubezpieczeń grupowych Amplico Life, co pozwoliło polskiej spółce stać się jedną z największych operacji ubezpieczeń grupowych w korporacji AIG na świecie. Wcześniej w latach 1994-2001 sprawował szereg funkcji kierowniczych w spółkach branży FMCG w Grupie Bahlsen, w tym m.in. na stanowisku Wiceprezesa i Dyrektora Sprzedaży i Marketingu w spółce Bahlsen Sweet.


Prywatnie interesuje się m.in. literaturą piękna, muzyką klasyczną, historią i sportem. Jest żonaty, ma 3 dzieci.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również