Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Jakub Borowski głównym ekonomistą Kredyt Banku

Na początku października 2011 roku zespół Kredyt Banku powiększył się o dr. Jakuba Borowskiego, Głównego Ekonomistę. Główny ekonomista jest odpowiedzialny m.in. za opracowanie prognoz makroekonomicznych oraz analiz rynkowych dla kluczowych klientów Kredyt
Kategoria: Awanse
13.10.2011

Na początku października 2011 roku zespół Kredyt Banku powiększył się o dr. Jakuba Borowskiego, Głównego Ekonomistę.


Główny ekonomista jest odpowiedzialny m.in. za opracowanie prognoz makroekonomicznych oraz analiz rynkowych dla kluczowych klientów Kredyt Banku.


Kredyt Bank sukcesywnie realizuje nową strategię biznesową, która zakłada, że bank jest partnerem, który ma jak najbardziej ułatwić zarządzanie finansami. Obecna, dynamiczna sytuacja rynkowa stawia przed klientami znacznie większe niż dotychczas wymagania w zarządzaniu finansami oraz prowadzeniu własnego biznesu. Bank chce realizować także te ich potrzeby i dlatego zdecydował się na utworzenie w swoich strukturach stanowiska głównego ekonomisty.


Nowy główny ekonomista Kredyt Banku dołączył do teamu banku wraz ze swoim dotychczasowym zespołem, z którym wspólnie zajmował się analizami rynkowymi.


Jakub Borowski jest pracownikiem naukowym SGH, autorem. in. Raportu na temat wpływu przygotowań i organizacji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012TM na gospodarkę Polski.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również