Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Jakub Kachlicki wiceprezesem zarządu PKO Finat

Do obowiązków Jakuba Kachlickiego na stanowisku Wiceprezesa Zarządu PKO Finat będzie należeć m.in. nadzór nad obszarem IT.
Kategoria: Awanse
19.02.2018

Z dniem 15 lutego 2018 r. Rada Nadzorcza PKO Finat powołała Jakuba Kachlickiego na stanowisko Wiceprezesa Zarządu PKO Finat.

Jakub Kachlicki jest absolwentem Politechniki Poznańskiej. Od 2012 roku związany z Grupą Kapitałową PKO Banku Polskiego. Do 2014 roku był Dyrektorem Departamentu Rozwoju i Utrzymania Aplikacji Bankowości Elektronicznej oraz Doradcą Zarządu w Inteligo Financial Services. Następnie został powołany na stanowisko Dyrektora Departamentu Aplikacji Bankowości Elektronicznej w PKO Banku Polskim, gdzie odpowiada za zarządzanie rozwojem i utrzymaniem aplikacji i systemów bankowości elektronicznej  (m. in. iPKO, IKO, Inteligo, iPKO Biznes) oraz za rozwój systemów obsługujących karty i płatności. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał również w Accenture oraz Aviva Europe.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również