Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Jan Faryaszewski wiceprezesem ds. finansów w Kompanii Piwowarskiej

Jan Faryaszewski został nowym wiceprezesem ds. finansów w Kompanii Piwowarskiej. Pracę na nowym stanowisku rozpoczyna 1 września br. Jan Faryaszewski przechodzi do KP z zarządu Danone w Paryżu.
Kategoria: Awanse
08.09.2010

Jan Faryaszewski został nowym wiceprezesem ds. finansów w Kompanii Piwowarskiej. Pracę  na nowym stanowisku rozpoczyna 1 września br. Jan Faryaszewski przechodzi do KP z zarządu Danone w Paryżu, gdzie piastował stanowisko wiceprezesa ds. zarządzania ryzykiem.


Jan Faryaszewski jest obywatelem amerykańskim o polskich korzeniach. Wychowywał się w Nigerii, Szwajcarii i Belgii, bardzo dużo podróżując, gdy dorastał. Studia odbył we Francji i Stanach Zjednoczonych. Jest absolwentem Uniwersytetu Tufts w Bostonie i uzyskał tytuł MBA z uczelni Thunderbird School of International Management w Phoenix, USA.


W czasie swojej kariery Jan Faryaszewski służył w Marynarce USA oraz pracował jako wiceprezes ds. finansów w Polsce dla spółek Coca-Cola i Danone. Od 2003 roku piastował wyższe stanowiska finansowe na poziomie regionalnym w Europie oraz na poziomie korporacyjnym, m.in. jako szef relacji inwestorskich w firmie Danone.


Jan Faryaszewski przybył do Polski z małżonką Alexandrą i córkami Izabelą i Kingą.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również