Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Jarosław Fuchs wiceprezesem Banku Pekao SA

Rada Nadzorcza Banku Pekao S.A. powołała na stanowisko wiceprezesa banku Jarosława Fuchsa, managera od kilkunastu lat związanego z Pekao.
Kategoria: Awanse
05.02.2020
Fot. Unsplash

Jarosław Fuchs obejmie stanowisko od 15 lutego br. Będzie nadzorował działalność Pionu Bankowości Prywatnej i Produktów Inwestycyjnych.

Jarosław Fuchs ma ponad 25 lat doświadczenia w sektorze bankowym. Pracował m.in. w Société Générale, Raiffeisen Centrobank, Fortis Bank Polska, Banku Millennium, Banku BPH. Z Pekao związany jest od 2007 roku, najpierw na stanowisku kierowniczym w zakresie zarządzania relacjami z klientem korporacyjnym, a od 2011 roku jako szef zespołu doradców private banking na stanowisku dyrektora regionalnego w Krakowie. Równocześnie od 2013 roku był zatrudniony w Centralnym Domu Maklerskim na stanowisku dyrektora odpowiedzialnego za dystrybucję produktów inwestycyjnych dla klientów strategicznych.

Jarosław Fuchs ukończył z wyróżnieniem studia magisterskie na Akademii Górniczo-Hutnicznej w Krakowie, kierunek Zarządzanie i Marketing oraz studia magisterskie na Akademii Ekonomicznej w Krakowie, kierunek Finanse i Bankowość.

– Cieszę się, że do władz banku dołącza manager od wielu lat związany z Pekao, o najwyższych kwalifikacjach do zarządzania w sektorze finansowym. To dla nas wzmocnienie o wielkie doświadczenie w pełnym wyzwań obszarze bankowości prywatnej i produktów inwestycyjnych. Szczególnie ważne w czasie trwającej, całościowej  transformacji naszej organizacji – powiedział Prezes Zarządu Banku Pekao Marek Lusztyn.

Nowy wiceprezes dołączy do zarządu, w którego skład wchodzą obecnie Prezes Zarządu Marek Lusztyn oraz wiceprezesi: Tomasz Kubiak, Tomasz Styczyński, Marek Tomczuk, Magdalena Zmitrowicz, Grzegorz Olszewski i Marcin Gadomski.

Źródło: informacja prasowa Banku Pekao SA. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również