Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Jerzy Zań członkiem Zarządu Banku Ochrony Środowiska

W dniu 11 września 2019 r. Rada Nadzorcza Banku Ochrony Środowiska powołała z dniem 4 listopada 2019 r. Jerzego Zania na stanowisko wiceprezesa Zarządu nadzorującego obszar biznesowy banku.
Kategoria: Awanse
17.09.2019
Fot. Unsplash

Jerzy Zań, nowo powołany członek Zarządu Banku Ochrony Środowiska, posiada wieloletnie doświadczenie związane z sektorem bankowym. Od 20 lat specjalizuje się w zarządzaniu sprzedażą, ofertą produktową, dochodowością, back office, customer service oraz strukturyzacji i wdrażaniu rozwiązań dla najbardziej wymagających klientów. W ostatnim czasie, jako dyrektor rozwoju produktów w mBanku S.A., kierował zespołem odpowiedzialnym za rozwój, projekty i utrzymanie oferty produktowej.

W latach 2016 -2018 związany z Alior Bankiem S.A., gdzie był dyrektorem zarządzającym odpowiedzialnym m. in. za prace pionu Bankowości Cyfrowej i Sprzedaży Zdalnej.

Jerzy Zań to pasjonat digitalizacji, nowych technologii i ich zastosowań w bankowości w celu zwiększenia sprzedaży oraz podniesienia efektywności. Wiedzę z tego zakresu wykorzystywał pracując przez kilka lat dla Banku BPH S.A., w którym był m.in. dyrektorem zarządzającym Departamentu Produktów Bankowości Przedsiębiorstw oraz dyrektorem zarządzającym Obszarem Bankowości Transakcyjnej, a także w Banku Pekao S.A., gdzie zarządzał Biurem Bankowości Elektronicznej i Płatności. 

Źródło: informacja prasowa BOŚ. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również