Temat tygodnia
Najbardziej pożądane stanowiska i kompetencje w 2023 roku
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Joerg Bongartz przewodniczącym Rady Nadzorczej Deutsche Bank Polska

Zobacz oferty pracy

Walne Zgromadzenie Deutsche Bank Polska S.A., które odbyło się 23 maja br. w Warszawie, powołało na 5-letnią kadencję Radę Nadzorczą w nowym składzie. Joerg Bongartz został Przewodniczącym Rady Nadzorczej.
Kategoria: Awanse
27.05.2019
Zobacz
oferty pracy

Joerg Bongartz jest Dyrektorem Zarządzającym w Deutsche Bank AG, odpowiedzialnym za region Europy Środkowo-Wschodniej. Z Deutsche Bank związany jest od 1982 r.

W latach 2006-2015 pełnił funkcję Prezesa Zarządu Deutsche Bank Ltd. w Moskwie i Szefa Globalnej Bankowości Transakcyjnej w Rosji odpowiedzialnego na tym rynku za Cash Management, finansowanie transakcji handlu zagranicznego, działalność powierniczą, depozytową oraz usługi powiernicze i agencyjne. Do 2005 r. był szefem działu zajmującego się zarządzaniem relacjami z instytucjami finansowymi w Europie Środkowo-Wschodniej, na terenie Wspólnoty Niepodległych Państw, Grecji i Turcji, odpowiedzialnym za wszystkie produkty oraz zarządzanie ryzykiem w zakresie dużych banków komercyjnych i centralnych w regionie. Był także szefem działu Cash Management w zakresie instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej oraz Wspólnoty Niepodległych Państw, odpowiadając za produkty gotówkowe w USD i EUR. Przed objęciem tych funkcji był członkiem zespołu ds. projektów i eksportu w branży naftowej i gazowej w Deutsche Bank oraz szefem, a wcześniej zastępcą szefa biura Deutsche Bank w Moskwie i Petersburgu. Do 2007 r. pełnił również rolę Przewodniczącego Rady Nadzorczej DB Securities w Kazachstanie.

Źródło: informacja prasowa. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również