Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Julia Patorska ponownie przewodniczącą Rady Towarzystwa Ekonomistów Polskich

Julia Patorska, lider zespołu ds. analiz ekonomicznych w Deloitte, została wybrana przewodniczącą Rady Towarzystwa Ekonomistów Polskich na kolejną kadencję.
Kategoria: Awanse
11.06.2018

Julia Patorska posiada kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe. Z wykształcenia jest ekonomistką. Ukończyła Szkołę Główną Handlową oraz Universidad de Seville w Hiszpanii. Ma za sobą również studia doktoranckie na SGH.

Przewodnicząca TEP od dziesięciu lat pracuje w konsultingu, z czego od trzech lat w Deloitte. Realizowała projekty z różnych sektorów, wspierając zarówno podmioty publiczne, jak i prywatne. W Deloitte rozwija usługi doradcze w obszarze analiz ekonomicznych w zespole Sustainability Consulting Central Europe. Jej specjalizacją jest znalezienie związków pomiędzy zrównoważonym rozwojem i ekonomią. Od dwóch lat intensywnie zajmuje się zagadnieniami gospodarki o obiegu zamkniętym.

Źródło: informacja prasowa. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również