Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Justyna Piwowarczyk dyrektorem w Capgemini Business Services

Justyna Piwowarczyk została powołana na stanowisko Dyrektora Zarządzającego Capgemini Business Services.
Kategoria: Awanse
09.06.2017

Justyna Piwowarczyk posiada 15-letnie doświadczenie w sektorze nowoczesnych usług dla biznesu z naciskiem na transformacje i zarządzanie projektami w grupie Capgemini.

Do Capgemini dołączyła w 2002 roku jako specjalista procure-to-pay. W kolejnych latach pełniła role związane z zarządzaniem: od lidera zespołu, przez kierownika oraz dyrektora, by w 2016 roku być odpowiedzialną za prowadzenie projektu z ponad 400 osobowym zespołem. Zajmowała stanowisko Head of Project Management Office & Methods for Business Tranformation Services (BTS), świadcząc doradztwo i prowadząc usługi z zakresu zarządzania projektem i zmianą dla kompleksowych programów transformacji.

Jako Center Director Europe jest odpowiedzialna za europejską sieć centrów usług, która zatrudnia ponad 4000 osób oraz dostarcza szeroki zakres usług dla więcej niż 40 międzynarodowych klientów.

Justyna Piwowarczyk jest kwalifikowanym i certyfikowanym księgowym. Posiada również tytuł magistra zarządzania Akademii Górniczo–Hutniczej w Krakowie oraz magistra finansów i rachunkowości Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, jak również zdobyła MBA z zakresu finansów na National Louis University w Nowym Sączu.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również