Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Kamil Lubiejewski na stanowisku National Director w Jones Lang LaSalle

Kamil Lubiejewski, dyrektor finansowy i operacyjny w regionie Europy Środkowo-Wschodniej został awansowany w strukturze firmy na dyrektora wyższego szczebla - National Director.
Kategoria: Awanse
11.08.2010

Kamil Lubiejewski, dyrektor finansowy i operacyjny w regionie Europy Środkowo-Wschodniej został awansowany w strukturze firmy na dyrektora wyższego szczebla - National Director. W ramach zespołu operacyjnego w Europie Środkowej i Wschodniej, Kamil ściśle współpracuje z dyrektorem zarządzającym na Europę Środkowo- Wschodnią w celu zapewnienia spójnej polityki finansowej, operacyjnej i prawnej decydentom biznesowym w regionie.


Zarządza zespołem finansowym w Polsce, Czechach, na Węgrzech i w Rumunii. Kamil ukończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie, otrzymując tytuł magistra z finansów i bankowości. Dodatkowo Kamil studiował ekonomię na Uniwersytecie Mannheim w Niemczech.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również