Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Karolina Mitraszewska członkiem zarządu Nest Banku

Karolina Mitraszewska od 12 lutego 2020 roku odpowiada za Pion Operacji, Logistyki, Transformacji i IT (COO) w Nest Banku.
Kategoria: Awanse
17.02.2020

Karolina Mitraszewska dołączyła do zespołu Nest Banku w 2018 roku przejmując odpowiedzialność za operacje, logistykę i transformację biznesu 

– Karolina dała się poznać jako skuteczny menedżer i specjalista w zakresie transformacji i rozwoju biznesu. Doceniamy skuteczność z jaką potrafi wykorzystywać swoje doświadczenie zawodowe w budowaniu efektywnych rozwiązań biznesowych – mówi Marek Kulczycki, Prezes Zarządu Nest Banku.

Jako Członek Zarządu Nest Banku Karolina Mitraszewska będzie odpowiedzialna za nadzorowanie działań i procesów biznesowych w Pionie Operacji, Logistyki, Transformacji i IT.

– Nest Bank potrzebuje silnych liderów. Karolina udowodniła, że możliwe jest wprowadzanie zmian, które podnoszą efektywność organizacyjną banku na każdym poziomie działalności – mówi Jacek Kseń, Przewodniczący Rady Nadzorczej.

– W Nest Banku możemy działać zwinniej niż w wielkich bankach i być bliżej klienta. Mocno stawiamy na wygodne rozwiązania, wspierane przez technologie i oferujące dodatkową wartość dla klienta. Nominację do zarządu odbieram jako docenienie mojej dotychczasowej pracy oraz szansę na jeszcze większe zaangażowanie się w rozwój banku – mówi Karolina Mitraszewska. 

Nowa członek zarządu Nest Banku posiada ponad 20-letnie doświadczenie w transformacji i rozwoju biznesu oraz wdrażaniu innowacji. Zajmowała kierownicze stanowiska w EY Audit, EY Business Advisory, Provident Polska, BZ WBK, Santander Bank. Karolina jest doktorem nauk ekonomicznych, wykładowcą SWPS, absolwentką Szkoły Głównej Handlowej, Copenhagen University i SWPS. Ukończyła również Personal Leadership Programme w ICAN Institute.

Źródło: informacja prasowa. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również