Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Karolina Stawowska partnerem w kancelarii Wolf Theiss

Karolina Stawowska dołączyła do warszawskiego biura kancelarii Wolf Theiss, gdzie jako nowy partner pokieruje zespołem prawa podatkowego.
Kategoria: Awanse
07.05.2018

Nominacja Karoliny Stawowskiej to kolejny etap w dynamicznym rozwoju kancelarii Wolf Theiss w Polsce oraz odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie klientów na zaawansowane usługi doradcze w zakresie prawa podatkowego.

Dołączenie Karoliny do naszego silnego zespołu ekspertów prawnych pozwoli nam przyspieszyć rozwój kancelarii w regionie – powiedział Niklas Schmidt, szef praktyki prawa podatkowego Wolf Theiss w Wiedniu.

W swojej ponad 20-letniej karierze zawodowej Karolina Stawowska zajmowała się obsługą podatkową transakcji prowadzonych przez klientów korporacyjnych, indywidualnych oraz fundusze private equity i venture capital. 

Odpowiadała za restrukturyzację grup kapitałowych, opracowanie strategii podatkowych transakcji kupna i sprzedaży spółek oraz finansowania inwestycji.

Posiada szerokie doświadczenie w prowadzeniu postępowań podatkowych oraz reprezentowaniu klientów przed sądami administracyjnymi obu instancji. Wcześniej była partnerem kierującym zespołem prawa podatkowego w kancelarii Wierzbowski Eversheds Sutherland, jak również pracowała w dziale doradztwa podatkowego PwC.

Źródło: materiały prasowe

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również