Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Katarzyna Partyga została nową dyrektor HR w Mazars

Zobacz oferty pracy

Katarzyna Partyga została nową dyrektor HR w Mazars. Do organizacji wnosi bogate doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi zdobyte w branży audytorskiej, doradczej i ubezpieczeniowej.
Kategoria: Awanse
21.09.2020
Zobacz
oferty pracy

Katarzyna Partyga wnosi do Mazars bogate doświadczenie zdobyte w branży audytorskiej, doradczej i ubezpieczeniowej. Swoją karierę zawodową rozpoczęła jako audytor w jednej z firm tzw. Wielkiej Czwórki (Big4), by kontynuować ją na stanowisku Senior Managera ds. HR i Operacji. Następnie, w roli HR Country Managera, wpierała Partnerów w rozwoju polskiego biura Boston Consulting Group, jednej z najbardziej renomowanych firm doradztwa strategicznego na świecie. Ostatnio pełniła funkcję Dyrektora ds. HR i Administracji oraz członka Executive Committee w brytyskiej firmie ubezpieczeniowej Prudential. 

Katarzyna Partyga jest absolwentką Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (SGH) oraz członkiem ACCA. Ukończyła również Leadership Academy for Poland (LAP) – jeden z najlepszych w Europie programów rozwoju przywództwa dedykowany wyróżniającym się Polakom. 

– Katarzyna Partyga  jest osobą niezwykle energiczną i otwartą, a jej pasją zawodową są ludzie, proaktywne towarzyszenie w ich rozwoju oraz prowadzenie skutecznej polityki personalnej. Jej świeże spojrzenie i cenne doświadczenie przyczynią się do dalszego rozwoju naszej organizacji. Zależy mi, aby Mazars w Polsce był uznawany za doskonałe środowisko pracy i pracodawcę pierwszego wyboru w branży audytu i doradztwa. Powołanie Katarzyny jest kluczowym krokiem naprzód w realizacji tych ambicji – powiedział Michel Kiviatkowski – Partner Zarządzający Mazars w Polsce. 

– Mazars to organizacja prawdziwie skoncentrowana na ludziach. Bardzo się cieszę, że dołączyłam do firmy i będę miała możliwość kierowania obszarem HR. Korzystając z mojego dotychczasowego doświadczenia pragnę kontynuować politykę budowania angażującej i efektywnej kultury organizacyjnej. Wierzę, że Mazars w Polsce stanie się wyjątkowym i pożądanym miejscem pracy – powiedziała Katarzyna Partyga, Dyrektor HR Mazars w Polsce. 

Źródło: informacja prasowa.  

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również