Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Krzysztof Kokot wiceprezesem Banku Polskiej Spółdzielczości

Na posiedzeniu w dniu 26 marca 2019 r. Rada Nadzorcza Banku BPS S.A. powołała Krzysztofa Kokota na stanowisko Wiceprezesa Zarządu nadzorującego Pion Bankowości Komercyjnej.
Kategoria: Awanse
27.03.2019

Krzysztof Kokot obejmie nową funkcję z dniem 1 maja 2019 r. 

Krzysztof Kokot od maja 2017 r. pełni funkcję Prezesa Zarządu Fundacji Warszawski Instytut Bankowości. Posiada bogate doświadczenie w sektorze bankowym na stanowiskach managerskich.

W latach 2013-2014 był Wiceprezesem Zarządu Banku BPS S.A. odpowiedzialnym za informatykę i operacje, produkty bankowe, skarb, rozliczenia i bankowość elektroniczną.

W latach 2005-2013 związany z Kredyt Bankiem S.A., w tym przez 6 lat pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu Banku odpowiedzialnego głównie za bankowość korporacyjną i inwestycyjną.

W latach 1997-2005 był Wiceprezesem Zarządu ds. Bankowości Korporacyjnej BRE BANK S.A.

Ukończył ekonomię na Uniwersytecie im. Łomonosowa w Moskwie. Posiada tytuł doktora  ekonomii uzyskany w Akademii Nauk Społecznych w Warszawie. Jest współorganizatorem i wykładowcą studiów podyplomowych „Zarządzanie relacjami bank – klient w zmiennym świecie finansów” w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz wykładowcą akademickim.

Źródło: informacja prasowa. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również