Temat tygodnia
Najbardziej pożądane stanowiska i kompetencje w 2023 roku
Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Krzysztof Pniewski od stycznia pełni rolę Prezesa Zarządu ZM Silesia

Krzysztof Pniewski, biegły rewident, FCMA, CGMA, objął stanowisko wiceprezesa zarządu ds. finansowych Zakładów Mięsnych Silesia w listopadzie ubiegłego roku. Pod koniec stycznia firma poinformowała o jego kolejnym awansie.
Artykuł sponsorowany
Kategoria: Awanse
03.02.2023
unsplash.com

Krzysztof Pniewski, biegły rewident, FCMA, CGMA, w listopadzie ubiegłego roku objął stanowisko wiceprezesa zarządu ds. finansowych Zakładów Mięsnych Silesia. Na początku 2023 roku spółka poinformowała o jego awansie. Od 27 stycznia pełni rolę prezesa, co wiąże się z koniecznością zwiększenia nacisku na usprawnienie procesów operacyjnych spółki.

Ponad 25 lat doświadczenie Krzysztoł Pniewski zyskał dzięki działaniom jako dyrektor finansowy, biegły rewident, przedsiębiorca, doradca strategiczny oraz członek rad nadzorczych. Pracował z wiodącymi grupami kapitałowymi w Polsce, Europie i w USA ,w obszarach strategii, zarządzania finansami, zwiększania efektywności organizacji, wdrażania centrów usług wspólnych oraz nowoczesnych narzędzi informatycznych.

Jako manager stawia na rozwój pracowników i budowanie silnych oraz efektywnych zespołów. Przykłada przy tym dużą wagę do zapewnienia wysokich standardów etycznych.

Żródło: CIMA

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również