Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Leszek Niemycki członkiem Rady Nadzorczej Deutsche Bank Polska

Zobacz oferty pracy

Walne Zgromadzenie Deutsche Bank Polska S.A., które odbyło się 23 maja br. w Warszawie, powołało na 5-letnią kadencję Radę Nadzorczą w nowym składzie. Leszek Niemycki został członkiem Rady Nadzorczej.
Kategoria: Awanse
27.05.2019
Zobacz
oferty pracy

Leszek Niemycki jest absolwentem Szkoły Głównej Planowania i Statystyki w Warszawie, którą ukończył w 1988 r., jak również University of Wisconsin i University of Colorado.

W latach 1995-2000 uczestniczył w szkoleniu z zakresu Zarządzania w Bankowości organizowanym przez American Bankers' Association.

W latach 1988-1989 był asystentem w Katedrze Finansów i Bankowości Szkoły Głównej Planowania i Statystyki.

Z bankowością związany jest od 1989 r. W latach 1990-1995 pełnił funkcję Członka Rady Nadzorczej w Pierwszym Polsko-Amerykańskim Banku S.A. z ramienia Enterprise Investors, przy równoczesnym pełnieniu funkcji w ramach Enterprise Credit Corporation.

Od lipca 1995 r. sprawował funkcję Członka Zarządu, a od 1999 r. Wiceprezesa i Członka Zarządu w Pierwszym Polsko-Amerykańskim Banku S.A. (od 1999 r. Fortis Bank Polska S.A.).

Od listopada 2003 r. Wiceprezes Zarządu Deutsche Bank PBC S.A. odpowiedzialny za piony biznesowe: zarządzania produktami, dystrybucji oraz marketingu. Członek rady nadzorczej DB Securities S.A. w Warszawie. Od 26 listopada 2009 r. Prezes Zarządu Deutsche Bank PBC S.A., a po połączeniu z Deutsche Bank Polska S.A. od lutego 2014 r. - Wiceprezes Zarządu Deutsche Bank Polska S.A. odpowiedzialny za pion bankowości detalicznej, którą to funkcję pełnił do 21.02.2019 r.

Źrodło: informacja prasowa. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również