Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Łukasz Błażejczyk partnerem w Kancelarii Deloitte Legal

Łukasz Błażejczyk, który został właśnie Partnerem w Deloitte Legal, specjalizuje się w prawie korporacyjnym.
Kategoria: Awanse
18.03.2019

Łukasz Błażejczyk specjalizuje się w prawie korporacyjnym, ze szczególnym uwzględnieniem transakcji M&A dla funduszy private equity i klientów z branż, takich jak FMCG, IT, transport kolejowy czy budownictwo. Jego doradztwo miało kluczowe znaczenie w wielu transakcjach sprzedaży udziałów i aktywów, a także w ofertach publicznych akcji i transakcji M&A z udziałem spółek publicznych. Brał również udział w kilku transakcjach restrukturyzacji zadłużenia.

Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, ukończył również kurs prawa amerykańskiego w Centrum Prawa Amerykańskiego, współorganizowany przez Uniwersytet Warszawski i University of Florida Levin College of Law. W 2011 roku uzyskał tytuł radcy prawnego.

Cieszę się, że swoim ponad trzynastoletnim doświadczeniem i wiedzą jeszcze bardziej wzmocnię praktykę M&A w Deloitte Legal. To dla mnie nowe wyzwanie, szansa na rozwój oraz możliwość uczestnictwa w wielu prestiżowych projektach – mówi Łukasz Błażejczyk, Partner w Deloitte Legal. 

Źródło: materiały prasowe.  

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również