Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Łukasz Meissner starszym dyrektorem finansowym w DCT Gdańsk

Łukasz Meissner jest managerem z piętnastoletnim doświadczeniem w finansach. W ciągu ostatnich lat pracował jako dyrektor finansowy w Raben Group B.V., gdzie odpowiadał za strategie finansową grupy, dział Corporate Finance oraz M&A.
Kategoria: Awanse
10.02.2012

Łukasz Meissner jest managerem z piętnastoletnim doświadczeniem w finansach. W ciągu ostatnich lat pracował jako dyrektor finansowy w Raben Group B.V., międzynarodowej firmie logistycznej działającej w Środkowo-Wschodniej Europie, Niemczech i Holandii, gdzie odpowiadał za strategie finansową grupy, dział Corporate Finance oraz M&A.


Jego wcześniejsza kariera zawodowa rozwijała się w Holandii i Irlandii. Pan Łukasz pracował w wiodących na rynku europejskim organizacjach, takich jak Honeywell (na stanowisku kontrolera finansowego odpowiedzialnego za rejon Europy Centralnej i Wschodniej w biznesie automatyki oraz jako Corporate Senior Auditor odpowiedzialny za rejon EMEA) i PricewaterhouseCoopers (jako manager w departamencie audytu; obecnie PwC). Pan Łukasz jest również właścicielem firmy doradczej Business Planet, świadczącej usługi w takich dziedzinach, jak strategie finansowe, corporate finance oraz fuzje i przejęcia.


Pan Łukasz jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. W 2001 roku zdobył certyfikat ACCA, a od 2006 roku jest starszym członkiem tej prestiżowej organizacji.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również