Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Łukasz Socha ACMA, CGMA członkiem zarządu DataWalk

1 stycznia 2022 roku do zarządu DataWalk dołączył Łukasz Socha ACMA, CGMA.
Kategoria: Awanse
03.01.2022
fot. Unsplash

Łukasz Socha posiada ponad 20-letnie doświadczenie w zakresie finansów, rachunkowości i audytu przedsiębiorstw, jest absolwentem Wydziału Zarządzania i Informatyki Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Posiada uprawnienia biegłego rewidenta oraz jest członkiem CIMA (Chartered Institute of Management Accountants). Doświadczenie zawodowe zdobywał w międzynarodowych organizacjach, w tym Arthur Andersen, Velux, Whirlpool. Od 2012 związany był z UTC Aerospace Wrocław (grupa Raytheon Technologies), gdzie pełnił funkcje dyrektora finansowego i wiceprezesa zarządu.

Łukasz Socha dysponuje ekspercką wiedzą i potwierdzonym doświadczeniem w prowadzeniu międzynarodowych przedsięwzięć dzięki czemu wzmocni Grupę Kapitałową i potencjał wartości DataWalk dla akcjonariuszy. Spółka obecnie koncentruje się na wewnętrznych zasobach organizacji, rozbudowie narzędzi, przepustowości poszczególnych elementów, poprawie wydajności i automatyzacji procesów. Dlatego sięga po doświadczenia osób, które przeszły podobną drogę rozwoju organizacji i mogą ją wesprzeć, biorąc odpowiedzialność za wybrane obszary działalności.

Źródło: informacja prasowa. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również