Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Maciej Olszewski counselem w Wolf Theiss

Do warszawskiego zespołu kancelarii prawnej Wolf Theiss dołączył Maciej Olszewski, który wzmocni zespół Doradztwa Korporacyjnego oraz Fuzji i Przejęć.
Kategoria: Awanse
04.12.2019

Radca prawny Maciej Olszewski posiada ponad 12-letnie doświadczenie w pracy dla międzynarodowych kancelarii prawnych w Warszawie i Londynie. Doradzał przy złożonych transgranicznych transakcjach fuzji i przejęć dla klientów branżowych i finansowych, jak również przy projektach strategicznych dla sektora bankowego.

Specjalizuje się w transakcjach nabycia i sprzedaży akcji, udziałów i aktywów przedsiębiorstw, restrukturyzacji, tworzenia spółek joint venture, jak również w doradztwie z zakresu ładu korporacyjnego i compliance na rynku finansowym. Posiada również szerokie doświadczenie zdobyte podczas pracy przy projektach infrastrukturalnych i inwestycjach związanych z energią odnawialną.

– Popyt na doradztwo korporacyjne oraz transakcyjne w Polsce utrzymuje się na wysokim poziomie dzięki kontynuacji silnego wzrostu gospodarczego w regionie Europy Środkowo-Wschodniej, a Wolf Theiss jest w centrum tych wydarzeń  – powiedział Olszewski. – To dla mnie zaszczyt, że mogę dołączyć do zespołu Wolf Theiss i przyczyniać się do budowania sukcesu naszych klientów.

Źródło: informacja prasowa. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również