Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Magdalena Pasecka CFO w MCI Management

Magdalena Pasecka dołączyła do zespołu MCI we wrześniu 2010 roku, obejmując stanowisko Senior Director. Jest odpowiedzialna m.in. za projekt wydzielenia spółki zarządzającej, MCI Partners. Od dnia powołania do zarządu obejmuje również funkcję dyrektora fi
Kategoria: Awanse
09.05.2011

Nowym członkiem zarządu i CFO MCI Managemet została Magdalena Pasecka. Zastąpiła na tym stanowisku Romana Ciska, który jako Investment Partner w pełni zaangażował się w zarządzanie nowo utworzonym w grupie MCI funduszem inwestującym w sektorze nieruchomościowym - MCI.ImmoVentures FIZ i - ze względu na nowe obowiązki - ustąpił z funkcji członka zarządu i CFO MCI.


Magdalena Pasecka dołączyła do zespołu MCI we wrześniu 2010 roku, obejmując stanowisko Senior Director. Jest odpowiedzialna m.in. za projekt wydzielenia spółki zarządzającej, MCI Partners. Od dnia powołania do zarządu obejmuje również funkcję dyrektora finansowego (CFO) MCI Management.


Magdalena Pasecka ukończyła studia w Szkole Głównej Handlowej na kierunku finanse i bankowość, ponadto ukończyła studia podyplomowe ACCA oraz kwalifikacje biegłego rewidenta. Doświadczenie zawodowe zdobywała na stanowisku kontrolera finansowego w Innova Capital - fundusz Private Equity oraz w firmie audytorskiej KPMG.

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również