Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Małgorzata Parczewska-Pałka objęła stanowisko CFO w Antal

Małgorzata Parczewska-Pałka dołączyła do firmy rekrutacyjnej i doradztwa HR Antal na stanowisku chief financial officer.
Kategoria: Awanse
21.11.2022

Małgorzata Parczewska-Pałka dołączyła do firmy rekrutacyjnej i doradztwa HR Antal na stanowisku chief financial officer. Nowa CFO posiada doświadczenie w zarządzaniu zmianą, budowaniu struktur i procesów, zarządzaniem fuzjami i przejęciami spółek, pozyskiwaniu źródeł finansowania, wdrażaniu compliance, zakładaniu nowych spółek za granicą. Wcześniej zarządzała obszarem finansów w spółkach giełdowych: Comperia oraz Kino Polska TV, grupie kapitałowej działającej na kilkunastu rynkach (głównie CEE). Była też członkiem zarządu spółki Stopklatka.

W ramach pełnionych funkcji kierowała takimi obszarami jak księgowość, podatki i compliance, controling, kadry i płace, administracja oraz dział prawny. Absolwentka studiów magisterskich i podyplomowych SGH, University of Wisconsin USA (MBA), posiada certyfikat CIMA.

Źródło: informacja prasowa. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również