Trwa ładowanie. Prosimy o chwilę cierpliwości.

Marcin Banacki Członkiem Zarządu Millennium Goodie

Zobacz oferty pracy

16 marca 2021 roku Marcin Banacki został powołany na stanowisko Członka Zarządu Millennium Goodie.
Kategoria: Awanse
08.04.2021
Fot. Unsplash
Zobacz
oferty pracy

Marcin Banacki jest związany z Grupą Banku Millennium od 15 lat. Zarząd Millennium Goodie będzie wykonywał obowiązki w poszerzonym czteroosobowym składzie, w którym pozostają w swoich funkcjach: Wojciech Grudzień – Prezes Zarządu oraz Beata Krupińska i Honorata Byczyńska – Członkowie Zarządu. Marcin Banacki będzie odpowiedzialny za dalszy rozwój aplikacji goodie oraz bazy użytkowników.

Marcin Banacki jest absolwentem Politechniki Gdańskiej, na której ukończył studia na kierunkach Informatyka oraz Zarządzanie i Marketing. Pracę w Banku Millennium rozpoczął w Departamencie Rozwoju Aplikacji jako analityk IT, gdzie zajmował się rozwojem platform pożyczkowych dla Grupy Millennium, wdrażając innowacje w systemach zarządzania procesami kredytowymi. Od 2016 roku kierował projektem goodie, którego celem było stworzenie innowacyjnej platformy zakupowej, jako wewnętrznego start-upu Banku Millennium. Obecnie odpowiedzialny jest za rozwój aplikacji goodie, zarządzając multidyscyplinarnym zespołem specjalistów w dziedzinie rozwoju oprogramowania i usług online.

– Cieszę się z nominacji do Zarządu Millennium Goodie. To dla mnie zaszczyt, że w tej roli będę miał możliwość uczestniczenia w dalszym rozwoju spółki i dziękuję Radzie Nadzorczej oraz Zarządowi za zaufanie. Rok 2021 będzie dla goodie bardzo ważny. Udostępnione na platformie usługi, w szczególności cashback i karty podarunkowe, rozwijają się, co pozwala na zwiększanie przychodowości. Coraz więcej klientów Banku Millennium korzysta z cashbacku, który pod koniec zeszłego roku został udostępniony jako usługa dodatkowa w bankowej aplikacji mobilnej. Ponadto uruchamiamy kolejne usługi płatnej reklamy na naszej platformie. Cieszy też ciągły wzrost liczby użytkowników przeglądających treści udostępniane na platformie. W 2021 roku naszym celem jest utrzymanie tego trendu – powiedział Marcin Banacki.

Źródło: Centrum Prasowe Banku Millennium. 

Autor: Redakcja
KarierawFinansach.pl

Redakcja KarierawFinansach.pl podejmuje tematy ciekawe i ważne dla pracowników branży finansowej i osób, które dopiero myślą o karierze w finansach. 

Zobacz również